Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez most így út az anorexia felé?

Ez most így út az anorexia felé?

Figyelt kérdés

Fogyókúrázom, mert ducinak látom magam. Mármint nem kövérnek, csak olyannak akinek van miből leadni (van is). És ha eszem mindig lelkiismert furdalásom van, pedig nem eszem sokat, és nem is hizlalót, de nekem mégis nagyon soknak tűnik. Ez én voltam:

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__93..

Azt érzem, hogy csak azért eszem, mert a sport a mindenem, és nem bírnám az edzést, ha nem ennék. Ez már beteges? Mert amúgy nem értem az anorexiásokat, hogy miért nem esznek meg ilyesmi, de én eszem, csak... na látjátok...


2010. jún. 20. 23:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez elég távol áll az anorexiától...sőőőt semmi köze nincs hozzá
2010. jún. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy beteg.
2010. jún. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Amíg nem nyomod az ujjadat lefelé a torkodon, hogy kiokádd azt is amit meg se ettél, addig nem vagy anorexiás.
2010. jún. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
helyes!
2010. jún. 21. 00:07
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az nem anorexia,ha valaki lenyomja az ujját a torkán,hanem bulímia..
2010. jún. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

rohadt keveset eszel és az sem változatos...lehet folytatni, de nem lesz jó vége


ha sportolsz, akkor kár elrontani ilyen koplalókúrákkal, mert ez az, alig eszel valamit...a 3 napból amit leírtál talán a 2. gulyásleveses/ napod elérte a 600 kcal-t, a többi kevesebb, ez szerinted normális dolog?


kezdj valami értelmes fogyókúrába, mert akárki akármit mond, ez bizony út az anorexia felé

2010. jún. 21. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

kajálással kapcsolatban már a másik kérdésednél is írtam, hogy kevés a proteinbeviteled. Ha fontos a sport számodra, akkor azt is fel kéne ismerni, hogy a táplálkozás is a sport része. A versenyautókba is a legjobb minőségű benzint tankolják, és többet is fogyaszt az ilyen verda.


Anorexia: sokan divatbetegségnek tartják, holott az egyik legveszélyesebb betegség. az anorexiások 10%-a meghal. ba bűntudatod van akkor, ha eszel, az szerintem nem jó. Bár az adataid alapján nem hinném, hogy veszélyben vagy, érdemes segítség után nézned. egy jó pszichológus segíthet feltárni, hogy miért van lelkiismeretfurdalásod az evés miatt.

2010. jún. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Gyenes Tamás Nűnű ***** válasza:

A legvékonyabb ember testén is van annyi zsír, hogy 25-ször le tudná vele futni a maratont, írta Ádám Veronika, az egyik legelismertebb magyar tudós, ebben a témában.

Természetesen te is tudsz még fogyni.

Csak lehet, hogy ha a fiúk egyre kevésbé néznek meg, akkor az azért van, mert gebe vagy, nem pedig azért, mert szerinted duci vagy.

Most olvasom, hogy egyáltalán nem is vagy olyan vékony, simán leadhatsz 5-10 kilót. A te magasságodhoz 55-60 kiló passzol, az már egyéni ízlés kérdése, hogy egy adott srácnak hogyan tetszel jobban.

Szerintem, amit te csinálsz, tudod, mi lesz a következménye? Vagy beteg leszel, vagy (és ez utóbbit tartom valószínűbbnek), besokallsz, és elkezdesz zabálni, és akkor nem állsz meg a 80 kilóig.

2010. jún. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
az utolsónak annyit, hogy mivel sokat sportolok nagyon izmos vagyok, talán lányi mivoltomhoz képest túlságosan is. de olyan, 23 kg lemehetne rólam nyugodtan
2010. jún. 23. 09:49
 10/10 A kérdező kommentje:
2-3 kg
2010. jún. 23. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!