Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen kalóriaszegény ételek...

Milyen kalóriaszegény ételek vannak?

Figyelt kérdés
L/20
2018. aug. 18. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Nem tudom hogy az ilyenek mit várnak az élettől főleg jelen esetbem fogyókúra sgempontjából akik arra nem képesek hogy a googleba ezt beírják és információt gyűjtsenek.
2018. aug. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Elég sok és sokféle... Nézz táblázatokat alapanyagokról, miben mennyi kalória van, ez egy jó kiindulópont lehet, ami főleg ezekből áll, az jó eséllyel kalóriaszegény, bár ha kivonunk belőle egy halom vizet, akkor nem feltétlenül :)


Nem tudom, neked mi számít kalóriaszegénynek, az a helyzet. De valószínűleg a kalóriaszegényebb zöldség alapú ételek jók neked.

Ha nem gond, hogy főleg víz, akkor a levesek nagy része is ilyen, bár azokkal azért jön a kalória, ha literszámra eszed, pedig az könnyű levesnél sokunknak nem nehéz.


Egyesek még a gyümölcsöket is kalóriaszegénynek tekintik, pedig a többségük tele van cukorral (persze, víz is van bennük még több, de azért nem nehéz 1000 kcalt benyomni belőlük egyszerre, ha olyan az ember).

2018. aug. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Természetesen a zöldségek a legalacsonyabb kalóriás ételek, ezekből ehetsz bármennyit, nem hízol el. Uborka, cukkini nyersen elrágcsálva, paprika, paradicsom stb. Paradicsomlevet is lehet inni, amennyi belefér. Nem azt mondom, hogy élj ezeken, a normál étkezés legyen meg, csak mellé kiegészítőnek jók, tábla csoki helyett.
2018. aug. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%

Biztos vagyok benne, hogy el lehet hízni zöldségekkel, pláne, hogy mást is eszik mellé az ember. Nagyon tudják hozni a kalóriát, főleg a sütőtök, megeszem egy kilót és csak megkóstoltam :) Jó, az szabálytalan zöldség, mint ahogy az avokádó szabálytalan gyümölcs, de akkor is. Répát is van, aki képes kilószámra enni s az azért hozza a kalóriát rendesen. Én pl. hagymából tudok rengeteget enni, az is kalóriadús. Ha fogyni akarok, vigyáznom kell a zöldségre, különben baj lesz, a többi ételem mellé egyuszerűen nem fér sok, miközben nem laktat. Kivéve, ha rárepülök a zöldborsóra, ami fehérjét hoz, de a mennyiségre akkor még jobban kellene vigyázni, a sok fehérje miatt, ami nem is komplett, így másból is kell.


Tudom, hogy sokaknak segít a zöldség s az átlagember nem tud kilószámra enni zöldséget, de van, aki simán, rengeteg zöldség pedig rengeteg szénhidrát és kalória s ez igenis akadályozó tényező tud lenni.

2018. aug. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kalóriadús hagyma? Az hogy? 1 közepes fej 50 kcal sincs. Mennyit eszel te belőle? Aki meg együltő helyében megeszik egy kiló nyers répát, azt egyrészt megnézném, másrészt meg is érdemli.
2018. aug. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!