Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Futás, úszás, biciklizés,...

Pirates kérdése:

Futás, úszás, biciklizés, torna vagy ugrálókötél? Ki mit ajánl milyen arányban? Kényes területek, has, comb, kar stb. stb.

Figyelt kérdés
Szeretnék fogyni, de nem tudom melyik a leghasznosabb. Esetleg az egészet kombinálni. De hogy osszam be? Nem eszek össze-vissza mindent. Az étkezési szokásomat nem tudom megváltoztatni, mert nincs pénzünk egészséges ételekre. Csupán átlagos dolgokat fogyatszunk. Ami belefér zöldségek, gyümölcsök...de olyan, hogy olíva olaj, tofu és egyéb nyalánkságok kizárva.
2010. jún. 21. 00:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem ugrálókötél a legjobb azt minden nap. Játék is egyben mindent megmozgat mindennap dönts uj rekordokat és addig ne menj be a házba amig nem sikerül.:);)

Aztán heti egyszer uszhatsz is nagyon kellemes az is mozgat.:) Futni én pl utálok és az ugrálokötél sokkal hasznosabb a térdedet sem teszi annyira tönkre.Amugy a gyors gyaloglás jobb mint a futás! Több izmot mozgat meg!

Biciklizéssel ezeken a területen kevesebbet érsz el, az föled láb és fenék.:)

2010. jún. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Az úszás egy héten akár 5× is belefér, mert azt meg tudom oldani ingyen:-)
2010. jún. 21. 00:56
 3/8 anonim ***** válasza:

hi!

akkor egyértelműen úszás legyen! mondjuk H-SZe-SZo 45 perc úszás (ha jó erőben vagy, az 2000mnyi táv lesz), ke-Csü biciklizz kb egy órát... egy nap pihenő.

úszni én úgy szoktam, h 600m mell, utána 600 hát, majd váltom a kettőt 50 méterenként...rövid pihi kb 400anként...utána csak nagyobb erőbedobással fogsz tudni úszni.

ugrókötelezés max biciklis napokon és bicikli ELŐTT, amúgy nem olyan kíméletes a térdeiddel, mint a bicó:(

2010. jún. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Én a futást ajánlom! Én nagyon szeretek futni, és azért meg is látszik az alakomon! Tornából a futás mellett csak hasprést szoktam, mert hasra hajlamos vagyok hízni. Szal azt még ajánlom afutás mellett is! Napi 150 hasprés!

A futás egyébként nyugtató hatású, szal ha ideges vagy, akkor jó elmenni futni :) Lehetőleg heti 5* menj futni, ha az időd engedi! kezd 2 km- vel az nem sok! Földesúton menj, ott könnyebb futni, nem cseszi szét a lábadat, és az izületeidet!

Először úgy 15 perc alatt futod le ( ha eddig nem futottál) Majd egyre csökkentsd az időt, 8-9 percre!


Az ugrálókötelet ahogy javasolta az előző válaszoló, Úszn, ha megtudod oldani, akkor menjél! Biciklizni meg ha mész valahová! Én biciklit sokat használok, mert az autóban minsig rosszúl vagyok 5 km alatt is , persze ha messzebb megyünk, akkor marad a jó öreg autó! (B6 vitamin!)

2010. jún. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a legjobb zsírégető a futás. én szeretek is futni, mert kiszellőzik az agyam, mondjuk ez úszás közben is igaz, meg nekem tetszik a futók teste. de ha kifejezetten az izmosodás a cél akkor ugrálókötél, úszás, bicikli. ó még annyit, hogy én amikor formáltam a testem ezt csináltam: elmentem futni úgy egy órát (stadionban), ott néha lépcsőzök, ha nem akkor hazajövök és guggolok, fekvőtámaszozom és felülésezem, ebből 3x 30-at olyan fenekem lett hallod *.*
2010. jún. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
lehet, ha legjobb zsírégető a futás, de abból min fél órás kéne, h legyen és roppant megterhelő az ízületeknek. ezt max heti 2x lenne szabad (a sportemberektől most vonatkoztassunk el...), bár ha volt térdműtéted, akkor még annyiszor se:(
2010. jún. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerencsére térdeimmel nincs baj. A kondimat viszonylag rövid idő alatt vissza tudom nyerni. Egy kis gondom a bal lábszáramban szoktam tapasztalni kis korom óta. Elkezdek futni kb. 5-600 méter után zsibbad, ha megállok olyan érzés mintha összerándult volna, ezek után nem tudok normálisan járni kb. 10-20percig. Lehet be kéne melegítenem valahogy?
2010. jún. 21. 11:45
 8/8 anonim ***** válasza:

1 óra tempós séta,fél óra bicikli minden nap,hetente 5*

és emellett amennyit tudsz úszni, hetente 3*

2010. jún. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!