Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Itt a nyár és fogyni szeretnék...

Itt a nyár és fogyni szeretnék a combomról. Ezt, hogy lehet elérni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyit szeretnél fogyni? Kg vagy a cm számít inkább? Van lehetőséged mozgásra vagy sportra?
2010. jún. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

inkább cm

me a súlyom rendben van de a combommal nem vagyok megelégedve.

És van rá lehetőségem.

2010. jún. 21. 09:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Mit és hogyan szoktál naponta étkezni? Eddig sportoltál, vagy csak most kezdenéd el? Ha inkább a cm a fontosabb, akkor nem is kell fogyókúrázni, az alakformálás is segíthet.
2010. jún. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
néha sportoltam. de az alakformálást hogyan? h feszesebb legyen.
2010. jún. 21. 09:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Az alakformálás lényegében abból áll, hogy átformálod a combod azzal, hogy növeled a lábizmod. Ha növeled az izmod, akkor a felesleges zsírt elfogja égetni a szervezeted és formásabb lesz a lábad. Erre jók például a különböző lábizom erősítő gyakorlatok és hozzá fehérje fogyasztása.


Ezért kérdeztem a táplálkozást, mert nem mindegy, hogy mit eszel, mennyi a napi fehérje szükségleted és hozzá a sport program. Ha gondolod, akár Skype-on is beszélhetünk erről, mert elég sok mindent érdemes figyelembe venni, ha valóban eredményt szeretnél elérni.


Skype nevem: gerbovics.peter, vagy az e-mail címem: info@gerbovicspeter.hu. Keress meg bátran! :)

2010. jún. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!