Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék 15 kg-ot a...

Fogyni szeretnék 15 kg-ot a nyár végéig lehetséges? :/ (bővebben lent. ) mit csináljak?

Figyelt kérdés

aki most fogyózik vagy sikeresen lefogyott az hogy vette rá magát hogy "igen is lefogok fogyni..." mert nekem egy ideig megy de valamikor megéhezem akkor elkezdek enni és azt mondogatom magamban hogy ettől a kis kajától semmi bajom se lesz nem fogok tőle hízni.. de mégis.. nem tudom magamat rávenni hogy ne egyek.. :/ ti ilyenkor mit csináltok hogy vonjátok el a figyelmeteket az éhségről?

szerintetek van rá esély hogy a nyár végére fogyak 15kgot?

ja és amikor diétáztatok akkor miket ettetek? a biciklizés sokat segít? heti 3x szoktam vagyis 1 nap 24km-ert kb.

L/16


2010. jún. 18. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
ha éhes vagy, akkor egyél, a koplalásnak semmi értelme, ha heti 3*24 km-t bringázol. az nagyon jó, hány kg vagy és milyen magas?
2010. jún. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
165cm 75körül.. :/
2010. jún. 18. 19:56
 3/10 anonim ***** válasza:
akkor ne koplalj, csak bringázz (ha tényleg megy a 3-4 *24 km/hét az nagyon jó), + nasikat hanyagold ;) és ne akarj 15 kg-ot fogyni, hanem a centiket nézd, ennyi sporttal izmos leszel és nem feltétlen 60 kg ;)
2010. jún. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Én is most fogyóztam és 2 hónap alatt 17 kg-ot fogytam éhezés és kimerítő edzés nélkül.Egy barátom ajánlotta a tippet és meg kell mondanom nem csalódtam!
2010. jún. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
és esetleg leírnád hogy csináltad? (:
2010. jún. 18. 20:20
 6/10 anonim válasza:
ha nagyon éhes vagy inkább rágcsálj napraforgómagot vagy tökmagot, meg igyál tonikot nekem az elveszi az étvágyamat, minden este futok 2km-t. egy hét alatt lement rólam 4kg úgy hogy észre semn vettem.
2010. jún. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

de a tökmag és a naprafotgómag az hízlal nem?

mert olajos....

2010. jún. 18. 20:58
 8/10 Gyenes Tamás Nűnű ***** válasza:

a mag nagyon magas kalóriatartalmú, olyat nem lehet!!!

Pohár víz kajálás előtt teltségérzetet ad.

A biciklizés annyira nem intenzív mozgás, mintha futnál.

Legjobb lenne, ha azokon a napokon, amikor nem tekersz, lemész konditerembe, és nyomod a súlyokat, mint a testépítők szokták (persze, a neked való súlyokkal). Fölszedsz egy kis izmot, és akkor már magasabb lesz a tested kalóriaigénye.

2010. jún. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
vagy pedig tornázz otthon.Vannak jó kis Norbi,Rubint Réka, Béres Alexandra stb.. DVD-k. Én Norbizom és pereg rólam le:) Délután ha lehet ne egyél csal gyümölcdöt vacsira meg mindenképpen inkább zöldséget, jó kis salátákat lehet belőle csinálni meg csirke husit. Én 40 kg-tól akarnék megszabadulni elég nehezen megy de rá kell szánni magad.
2010. jún. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A titok abban rejlik, hogy a diétázóknak fel kell gyorsítani az anyagcseréjüket úgy, hogy közbe kevesebb kalóriát vigyenek be, mint amennyit elhasználnak egész nap így a szervezet nekiáll fokozatosan felélni a zsírtartalékokat. Össze kéne állítanod egy normális étrendet a fent leírtak alapján úgy, hogy napi 5-6x egyél így kb 3-4 óránként eszel így nem éhezel meg mivel a szervezeted gyakran emészt és nem hiányol tápanyagot. Emellett még a mozgás... Én személy szerint minden másnap eljárok edzeni, de neked nem feltétlen kell az én példámat követni. Bringázni is lehet, sőt... Arra figyelj, hogy amikor csinálod, akkor ne arra koncentrálj, hogy épp levegőt tudj venni mert annyira el vagy fáradva, hanem, hogy folyamatosan tudd csinálni monoton ugyan abban a tempóban sokáig. Tehát közben nem azzal törődsz, hogy épp kiköpöd a tüdőd. Ezt hívják Aerob edzésnek ilyenkor a pulzus 120 körül van és átáll a test a zsírégető tartományba... ilyenkor a szervezet SOK oxigén felhasználásával(ezért kell normálisan lélegezni közbe) a zsírsavakat lebontja és energiát szabadít fel belőle. Ha minden másnap letekersz 1-1,5 órát így, ahogy írtam: Monoton ugyan abban a tempóban nem fulladozva a kimerültségtől akkor elismeréssel tekinthetsz magadra, hogy te megtetted azt a minimális dolgot, amire a legtöbb ember nem képes. Ha már nagyon belejöttél, akkor naponta is csinálhatod, bár kicsit unalmas lesz... Közbe hallgass zenét.. beszélgess egy barátnőddel vagy amit akarsz:) Remélem segítettem, ha esetleg kell még valami dobj egy privit.
2010. jún. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!