Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Azt mondta nekem valaki, hogy...

Azt mondta nekem valaki, hogy minden nap érdemes kiválasztani egy napot, amikor csak zöldséget és gyümölcsöt eszek, ez hatásos lehet?

Figyelt kérdés
2018. aug. 30. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:
47%

Nem, utálom az izombomlás gondolatát.

Jó, ha mindennap bevisszük a kötelező fehérjét és zsírt. A szénhidrát már sokkal kevésbé fontos, szigorúan az emberi szervezet működése szempontjából, mert egyedszinten okozhat mindenféle gondot, pl. koplalást, ingerlékenységet, tápanyaghiányt. Nem mindenki tud kevés szénhidrátot enni. De a fehérje akkor is fontosabb, különben izmot bont a test.


Persze egyetlen böjtös nap még beleférhet. Ha valaki úgy érzi, hogy egy ilyennap jólesik neki, de máskor rendesen eszik, lelke rajta. Én csak éheznék és irritálna a fehérjehiány, erre háklis vagyok, így sincs elég izmom. Plusz a sok cukor nem esik jól. Kizárólag fehérjedúsabb zöldségekkel jobb lenne, de nem az igazi.

2018. aug. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
78%

"minden nap érdemes kiválasztani egy napot"

Mi van?

2018. aug. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!