Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Testkontroll,90 napos diéta...

Testkontroll,90 napos diéta vagy Norbi Update?

Figyelt kérdés

Ebben ( http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__90-napos-dieta__95.. a kérdésben olvastam, hogy a kérdezőnek 20 kilót kellene fogynia, és nem tudja, hogy a 2 módszerből melyiket válassza. Én pontosan ugyanígy vagyok, de nálam még a Testkontroll is felmerül. Nekem 15 kilót kéne leadnom. Melyik módszerrel? 170 cm vagyok, 60 kilónak kéne lennem, most 75 vagyok.

Köszi a válaszokat!


2010. jún. 22. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
életmódváltás.
2010. jún. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a 3 közül a Norbi Update és a Testkontroll az életmód. melyiket alkalmazzam?
2010. jún. 22. 12:27
 3/5 anonim ***** válasza:
testkontroll es sok mozgas. semmi esetre sem 90 napos, en azt egy borzalomnak talalom. persze a te dontesed, sok sikert a fogyashoz! :)
2010. jún. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :)
2010. jún. 22. 12:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem az update módszer vált be, azzal lassú de tartós fogyást produkáltam pár éve. Most szülés után vagyok, nekem is le kellene adnom még egy tizest, több "csodamódszert" kipróbáltam, de hiába. Egy ideje ismét az update szerint étkezem és rendszeresen sportolok, és 1 hónap alatt 1 számmal csökkent a ruhaméretem. A Testkontrollt még nem csináltam, a 90 napost kétszer is elkezdtem, de nem éreztem magam jól közben, a gyümölcsnapokon állandóan éhes voltam.
2010. jún. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!