Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék, hogyan?...

Fogyni szeretnék, hogyan? Légyszíves. Többi lent.

Figyelt kérdés

23 éves fiú vagyok 176 cm és 81kg. A felesleg arányosan van rajtam,kis pocakkal! De, szeretnék jobb alakot! Légyszíves (főleg aki ért hozzá) segítene konkrét edzéstervvel (nem feltételn csak kondigépek, de azok is lehetnek-de akár konkrétan, hogy heti 3* 20 perc futás) Illetve tudnátok írni valami hatásosabb diétát mellé, ami nem túl megterhelő? ( vagy akár kiegészítő cuccokat, protein, bármi)


nem az a célom ,hogy 1hónapa alatt álom alak, csak, hogy szép lassan nem szanaszét gyúrt, csak fitt,sportos alak! :)

Nagyon szépen köszönöm segítségetek


2011. aug. 8. 03:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kezdő edzésterv neked: [link]

Hogy tudd mi az a zsírégetés, és hogy kell összeválogatni az étrended: [link]

Hogy tudd mennyi kcallal kell gazdálkodnod: [link]

Hogy tudd miket egyél: [link]


Ha konkrét kérdésed van tedd fel válaszolok, de ne várd, hogy akárki étrendet állítson össze neked. Ezek súlyos pénzekbe kerülnek, a tesztós link nagyon hasznos, szinte mindent leírnak!

2011. aug. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza van az előttem írónak. Heti 5ször 40perc aerob edzés. 2gramm fehérje*testsúly kilogramm 2 gramm szénhidrát*testsúly kilogramm. Heti 3 súlyzós edzés.
2011. aug. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!