Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Pár kg fogyásnál milyen...

Pár kg fogyásnál milyen diétát alkalmazzak?

Figyelt kérdés
166 cm vagyok és 53 kg, nem vészes a helyzet de a karomon van egy kis felesleg, ami zavar, illetve egy kis hasam is mindig volt. 50-49kg-ra szeretnék visszamenni, ehhez nyilván nem kell drasztikus diéta, de mit javasolnátok?

2018. szept. 16. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Mozgast, es egeszses eteleket, nem fogaz vele 49 kgig lemenni, de formasabb leszel, neked az kell szerintem igy latatlanban.
2018. szept. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Életmódváltást ajánlok (jó étrend, elég mozgás), pici extra odafigyeléssel a kalóriák terén, de ha eléggé megnyomod a mozgást, akkor akár az sem kell, bár ennyiből azért már nem akárkinek egyszerű fogyni... Viszont nem ártana rád izom, némi fogyás után én tömegelnék. 166 centisen nem szívesen lennék 53 kg, az nagyon kevés, persze izomgyengén simán jelenthet felesleget.

Az izmok szépek és más hasznuk is van, egy kevés (de az átlagosnál kicsit több) szerintem mindenkire kell.

2018. szept. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!