Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így jó a mai étkezésem? Nem...

Így jó a mai étkezésem? Nem sok a fehérje?

Figyelt kérdés

R:2 szelet ch csökkentett kenyér lidl-ös, vékonyan vajjal megkentem és 1 szelet csirkenell sonka

T:2 pici őszibarack

E:2 szelet karajt zsiradék nélkül kisütöttem lerben, salátát készítettem paradicsom,uborka, paprika fokhagymás joghurtos öntetel

Nasi:Almás müzlis fitt pöttyös

U:lidl-ös proteines joghurt

V:házi krém túró erdei gyümölccsel

Én ahogy kiszámoltam kB 100g a fehérje. Nem tudom hogy ez baj e? Inkább kevesebb legyen máskor?


2018. szept. 19. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. szept. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én 150g körüli fehérjét eszek, szóval szerintem nem veszélyes :)
2018. szept. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez jó. Ha nagyon kicsike a feleslegmentes súlyod és/vagy inaktív vagy, akkor azért napi szinten kevesebbet ajánlok, de amúgy jó. Fogyáskor érdemesebb többet enni, de 2g/feleslegmentes ttkg fölött már feleslegesen megterhelő, szinte mindentől függetlenül. 1,5-2 az jó szorzó, én szinte mindig ott tartom a fehérjét, nyilván egy kósza nap, amikor borul, nem oszt, nem szoroz.
2018. szept. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!