Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ismertek olyan kapszulát ami...

Ismertek olyan kapszulát ami elősegíti a fogyást?

Figyelt kérdés
2 hónapja diétázok, már nem olyan rég edzeni is elkezdtem. Eddig 7kg-t fogytam. Nem sürgős, hogy lefogyjak, mivel egészségesen szeretnék fogyni, de ismertek olyan kapszulát esetleg vitamint amit jó lenne vagy érdemes szedni?

2018. okt. 3. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
a sárga kapszula. nagyon hatásos keress rá.
2018. okt. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
85%
Nem. Nincs.
2018. okt. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Piros kapszula, keress rá.
2018. okt. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Duenna ***** válasza:
Ha elég változatosan eszel kajákat, akkor nem kell külön vitamint is enned hozzá. A fogyózásnál az a lényeg, hogy kevesebb kalóriát vigyél be (vagyis kevesebbet eszel, mint korábban), és tarts ki addig, amíg el nem éred a kitűzött testsúlyodat. Változatos kaja azt jelenti, hogy zöldségek, gyümölcsök, gabonafélék, húst, ha húst is eszel, főzelékek (zöldborsó, zöldbab, paraj, sóska, tök, kelkáposzta, sárgarépa, karalábé, stb.) olajos magvak (dió, mogyoró, pisztácia, mák, mandula, napraforgó, tökmag, stb.) ezek még nassolásra is jók, mert nem hízlalnak, de jól lakatnak, és ami a fő, hogy ezekben minden vitaminok vannak. A vegetáriánus étkezésnek alapját képezik az olajos magvak is a nagy fehérjetartalmuk miatt: 100 gramm magban 15–27 gramm fehérje is lehet, tehát a húst ki lehet váltani olajos magvakkal.
2018. okt. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2 hónap alatt 7 kg nagyon jó ütem.

A sárga kapszula valóban nagyon jó, ajánlom, de nem szedni kell, hanem elolvasni

2018. okt. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. okt. 6. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!