Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez sok szerintetek?

Ez sok szerintetek?

Figyelt kérdés

Reggeli: 1 cerbona müzli, 0,2dl rostos lé

Tízórai: 1 alma 0,5 datolyaszilva

Ebéd: 0,5 adag főtt krumpli 0,5sült karaj

Uzsi: 0,2dl mizo kakaó

Vacsora: 1 alma 1 karamellás puding

Ittam még 0.5dl hellt és 1,5dl tejeskávét édesítővel

Éjszakás vagyok


2018. nov. 5. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez csupa gagyi szénhidrát, meg főleg cukor.

És alig van fehérje.

2018. nov. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az italoknál az tényleg deciliter?

Vagy liter akart lenni?

2018. nov. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Túl kevés.
2018. nov. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2dl rostos lé, 0,5l hell 2 dl kakaó. Bocsi elírtam :)

#1 adnál tanácsot miket egyek

Ment a zöld mindenkinek

2018. nov. 5. 19:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Az ebédről így meg nem mondom, mennyi, de nekem is az jött le, hogy kissé túltolod a cukrot, bár kinek mi a normális... Viszont minél több cukrot eszel, annál nehezebb értelmes ételeket bepakolni, de van rá kellő kalóriakereted... Nos, akkor se kéne folyton cukrot enned, szerintem.


Nem tudom, sok-e. Honnan is tudjam, hogy 1300 vagy 2700 kcal a napi kereted? Most komolyan.


Fehérjét és zöldséget nagyon kéne enned (OK, hogy van fehérje, de esélyes, hogy nem elég), inkább vegyél ki némi cukrot, ha nem fér.

2018. nov. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A 6 étkezésedből 5 valamilyen cukortaralmú édesség (igen, a gyümiben is sok cukor van), ezen változtass. Egyébként tényleg tudni kéne a kalóriakeretedet, mert így semmit nem lehet megmondani, mindenesetre összetételre nem jó, valószínűleg jóllakottnak sem érzed magad, plusz a vércukrod is egész nap hullámvasutazik.

Ha rendesen eszel legalább főétkezésekre (nem cukrot), hanem lassan felszívódó szénhidrátot, elég zsírt és fehérjét, a többi meg marad a pudingnak, a datolyának stb., az már nagyon jó.

2018. nov. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha pl egy 180gr-os szénhidtát diétát veszek alapul, akkor a felsorolt ételekben kb van ennyi. A baj az hogy ennek nagy része gyorsan felszivódó cukor, ami azért nem jó mert hirtelen megemeli a cukrodat aztán meg hirtelen le is esik, arról nem is beszélve hogy ettől éhenhalsz, ami nem feltétele egy fogyókurának.A főétkezésekre inkább egyél teljes kiörlésű kenyeret, zsömlét, tésztát, sok zöldséggel, hússal, tizóraira, uzsira tojást, tejfölt, túrót, kefirt, natur jogurtot, virslit, sonkát.
2018. nov. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!