Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak, jön télies...

Mit csináljak, jön télies idő, egyre jobban éhes vagyok?

Figyelt kérdés

Tavaszkor kezdtem a fogyókúrát (márc 1). Tavasz, nyáron, őszkor, még jól bírtam fogyókúrát. Sosem voltam éhes. Rendesen fogytam. Már csak -8kg kéne lefogyjak hogy elérjem ideális test súlyt. Amióta itt a hideg és jön télies időjárás. Állandóan éhes vagyok. Éhség délután este szokott rám jönni. Egész nap ennék. Próbálom ellenállni ne egyek. Amit tavaszkor elkezdet diétától, napi kaja adagtól már éhezek. Nem is tudok fogyni, sőt még 1kg vissza híztam. Mit csináljak hogy ne éhezzek és tudjak tovább fogyni? Mit kéne változtatni az étrenden? Ilyen sokat fogytam már, nem akarok újra kövér lenni. Már tök boldog voltam, végre tudok venni kisebb méretű ruhákat :-(


Évszakok meg hozzájáruló időjárás befolyásolhatja táplálkozás mennyiségét? Például arra értem nyáron meleg miatt kevés étellel jól laksz.



2018. nov. 10. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mit csináljál? Ha éhes vagy, egyél. De ne pl. sütit, hanem pl. uborkát.


"Éhség délután este szokott rám jönni. Egész nap ennék."

Most akkor csak délután meg este, vagy egész nap?


Igen, az évszakoktól is függ, hogy mennyit akarunk enni, természetes jelenség, hogy ahogy jön az egyre hűvösebb idő, többet.

2018. nov. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%

Állítólag sokan vannak ezzel így, nekem ez fura, nekem a legnagyobb kánikulában is rengeteg kalória és sok zsír kell. Na jó, idén életemben először leesett az étvágyam, no de nem annyira, hogy fogyjak is, pedig mozogtam...


De tipikusak ezek, a téli töményebb ételek kedvelése és főleg a kánikulai kis étvágy.

S kinek mi befolyásol, én pl. álmosan nem kívánok enni, de fáradtan éhesebb vagyok.


Szerintem jó étrend kéne neked, a leglaktatóbb ételeiddel. Vagy több mozgás. Vagy tapasztald ki, hogy mikor érdemes visszafognod magad, lehet, hogy délután jó lenne egy nagy étkezés, máskor pedig apróbbak. Mert ugye reggeltől estig sokat enni, az nem fér bele, csak rengeteg edzés mellett.


Kérdezted, mit változtass az étrendeden, de nem írtad, az most milyen. Nem mintha akkor sokkal okosabbak lennénk, hiszen az embereket más-más étel laktatja igazán. Engem pl. a zsíros fehérje jól laktat, a szénhidrátok nem, édességekkel pedig el tudok szállni akkor is, ha szénhidrátszegény, de a fehérje itt is segít.

Ha csak eszegetnél, akkor mehet valami lightos, de azzal nem könnyű elverni az éhet.

2018. nov. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
20%
Ezért kell sokszor kevesebbet enni
2018. nov. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
44%
Meleg levest cérnametélttel , mézet teljes kiőrlésű termékeket banánt cerbona fűszeres extrudált szeletet . A hőt melegbe nem kell tápanyaggal pótolni , a zsír fehérje se annyi kell , több víz sok nyers termés kell , ezekből merít tartalékot későbbre a test . A gyomorkorgás emésztés az étvágy megszokás elvonási tünet .Az igazi kimerültség és fázás jelzi a valódi táplálkozást. A modern ételek sterilek ízletesek és savat képeznek ami által még többet eszünk iszunk . Egy tartalmas párolt étel köles zabkása egyéb természetesebb minőségi készítmény nádcukor 100% olíva olaj feltölti a szervezetet és nem sóvárog utána gyatra étel tömeg meg mű dolgok iránt .
2018. nov. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!