Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ezek a méretek...

Szerintetek ezek a méretek már jónak számítanak?

Figyelt kérdés

Elkezdtem edzeni újra és fogyózni hozzá teszem 180 cm magas vagyok. 25/N


83kg vagyok az a furcsa tavaly karácsony előtt voltam majdnem ilyen méretekben(most mindenhonnan 1-2cm kevesebb) de akkor 81kg voltam.


Derék 82cm

csípő 104cm

mell 98cm

mell alatt 83cm

felkar: 28cm

comb kerületének átmérője 65cm


Nem tervezem abba hagyni az edzéseket természetesen csak kíváncsi vagyok más véleményére.



2018. nov. 21. 12:29
 1/4 anonim válasza:
74%
Azt akarod mondani hogy kisebbnek érzed magad mégis nehezebb vagy? Akkor nyugi izoom:DDD Nekem is hasonlóak a méreteim egyébként:) Ezek a méretek szerintem átlagosnak számítanak, csak így tovább:)
2018. nov. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%
Folytasd még. Mivel nagyon magas vagy, így már egy kisebb feleslegtől is nagydarabnak tűnhetsz. De nem is kell túlzásba vinni. Kilót nem írok, mert úgysem az számít.
2018. nov. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
Simán lehet ez jó.
2018. nov. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ilyesmi vagyok én is, csak fiúban. 182cm / 83kg. Persze rajtam kicsit másképp oszlik el, mert jóval nagyobb pocakom van, csípőm-combom viszont 2-3 centivel vékonyabb.


Jó, lehet, hogy nem vagy az a gebe manökenalkat, de ennél nagyobb probléma biztos nincs.

2018. nov. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!