Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Légyszi adjatok nekem igazat...

Légyszi adjatok nekem igazat hogy még fogynom kell hoyg a hozzátartozóim megnyugodjanak!?

Figyelt kérdés
2010. jún. 26. 13:51
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

165cm vagyok!Világéletemben kövér kislány utána kövér felnöt voltam.Most sikerült 86kg-ról lefogynom 60kg-ra.És mindenki avval jön hogy ez már beteges amit csinálok hogy rossz rám nézni meg ilyenek.Mikor nem fogyozóm csupán oda figyelek hogy mit eszek.Kenyér cukor egyáltalán nem,liszt is csak ami muszály mondjuk rántásba.Este hat után csak gyümölcs és rengeteg folyadék.Mellette rengeteg gyümölcs saláta sovány hús ebédre salátával.

Szeretnénk még egy 5-6kg-ot fogyni mert van még hasam és a combom is vastag még,meg hát elég vékony csontozatú vagyok.

Légyszi irjátok le avéleményeteket hagy nyugodjanak meg a szüleim.

2010. jún. 26. 13:55
 2/11 A kérdező kommentje:
Mondtam nekik csak azért fura mert megszokták hogy mindig kövér voltam meg hát nem is látnak mindennap ezért szembetünöbb.
2010. jún. 26. 13:56
 3/11 anonim ***** válasza:
képet rakj magadról, a számok nem sokat mondanak...
2010. jún. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ez egy tökéletes étrend, bár a zsírbeviteledet sehol nem látom. A szervezetnek szüksége van zsírsavakra is lenmagolaj tökéletes a fogyókúrához ráöntheted a salátára.

ezzel az étrenddel semmi probléma csak mellette mozogj is!

2010. jún. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én 167 cm vagyok és 52 kg. Nekem ez megfelel. Pláne ha könnyű csontod is van, és tudsz is egészségesen fogyni, akkor le a kalappal, és nyugodtan :) 50 alá viszont semmiképp ne menj! Szerintem is csak a megszokás lehet bennük.
2010. jún. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Engem is mindig ezzel traktálnak, hogy már ne fogyjak többet, meg rossz rám nézni, ez már beteges :/


17 éves vagyok, de fiú. 184 cm-hez 85 kiló szerintek bőven jó, de én még akarok fogyni egy 10 kilót. Én látom magamon, hogy tiszta zsír a csípőm és még meg lehet markolni. Nekik az a dumájuk hogy én úgyse leszek sosem olyan, mint a többi fiú...


Nem lehet őket meggyőzni :-(

2010. jún. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne érdekeljen mások vélemény, hogy például "rossz rád nézni", ha te jól érzed magad a bőrödben, akkor ne törődjél senkivel, főleg ha valami kövér mondja ezt, az meg csak írígységből mondja!
2010. jún. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
14:01 raksz magadról képet? amúgy egy gebe srácnál sokkal jobban néz ki egy izmos ;)
2010. jún. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

14:01:


az én párom 187 centivel 85 kg :) és semmi felesleg nincs rajta. Inkább sportolj!

2010. jún. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ne akarj 5-6 kilót fogyni!!

Anyukám is nagyon vékony, mindenki mondja neki hogy az. Ő is kb. olyan magas mint te, de ő direkt hízókúrán volt, és sikerült i híznia. Így sokkal jobban néz ki mint eddig. Tényleg nagyon vékony volt.....

De ha jobban érzed magad úgy, hogy fogysz, nyugodtan, ártani nem fog. De ne 5-6 kilót, hanem kevesebbet:D

És tornázz, hogy feszesebb legyél! (has, comb, popsi....stb.)

Sok sikert, ügyi vagy!!:)

2010. jún. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!