Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen edzést válasszak...

Milyen edzést válasszak fogyáshoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Életemben először sikerült úgy megalkotnom az életmóddom, hogy abszolút ne hiányozzanak az egészségtelen ételek. Sőt, ma proteinsütit készítettem és émelyegtem a light lekvártól, annyira édesnek tűnt. Meg sem bírtam enni.

1 hónap alatt 3 kg-t fogytam, ami szerintem nem rossz eredménx :) Persze biztos sok a víz ebből, de inkább lassan, minthogy jojó effektusba kerüljek :)


Többször próbáltam edzeni itthon, de nem ment, mert nagyon szabálytalanul csináltam a feladatokat és a térdem is megérezte, hogy valami nem jó. Szeretnék terembe menni csoportos órára, ahol figyelnek a kivitelezésre, na meg van motiváció is.

Melyik edzést csináljam? 1 kardióra és 1 erősítőre gondoltam (pl. Spinning-ketlebell).



2018. nov. 23. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha rám hallgatsz, csoportos edzésre nem mész, mert ott pont kevésbé tudnak a mozdulataidra odafigyelni, mint mondjuk egy személyi edzés keretein belül.


Egyébként fogyásra nagyon jó a futás, úszás, kettlebell-nél is bizonyos gyakorlatok mint pl a Swing.


Ez mellé ha formálódni is szeretnél, illetve gyorsabb eredményt kevesebb sérüléssel, javasolt egy személyi edző, közülük pedig olyan, akinek az edzés módszere megfelel a céljaidnak.

2018. nov. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én pont ezt a kettőt nyomom, heti két spinning és két kettlebell. Szerintem jó ötlet, de biztosan jön valaki aki szerint inkább azt csináld, amit ő. :D Csináld azt, amit megszerettél, mert másképpen csak kínszenvedés lenne.
2018. nov. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A spinninget nagyon szeretem :)

Személyi edzőt sajnos nem tudnék megfizetni :(

Egyébként heti 1 spinningre és 1 erősítő edzésre gondoltam, meg 1-2 alkalommal futásra

2018. nov. 23. 16:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Fokozatosan allítsd be magadnak, hogy napi 40 perc kardio beleférjen. Ezen kívül én, ha csak tehetem inkább gyalog járok mindenhova, amivel az aerob zsírégetős edzéseket kiválthatom, rengeteg időt spórolva magamnak.


A kondi is égeti a zsírt rendesen. Heti 2x érdemes lehet neked is betenni.

2018. nov. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem kell folyamatosan személyi edzőhöz járnod, ha néhány órára elmész hozzá, hogy megmutassa a szabályos kivitelezést, és még utána olvasgatsz ezt-azt, az bőven elég súlyzós/kettlebeles edzéshez. Csak válassz olyat, aki megbízható és tényleg rád figyel az edzés alatt.

Amúgy igazuk van a többieknek, csináld azt, amihez kedved van, mert az hosszútávon is fogod csinálni. Sokkal többet ér, mint egy kampányszerű edzés egy hónapig :)

Teljesen személyes vélemény, de érdemes súlyzós és állóképességi edzést is végezni, úgyhogy jó választás a kettlebell és a spinning.

2018. nov. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!