Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most kezdenék diétázni,...

Most kezdenék diétázni, hányszor és mit egyek egy nap?

Figyelt kérdés

Jelentős a túlsúlyom így szülés után 9 hónappal is ,már nagyon utálom a nagy testebe zárt magamat :(

Segítenél ?


2010. jún. 26. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


kezdj valamit sportolni...

2010. jún. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindegy mit eszel, legalább 3x egyél. Akkor mindegy hogy mit eszel ha nem eszel sokat.
2010. jún. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 timido ***** válasza:

Én meg már nagyon utálom, hogy nem olvasnak vissza az ilyen kérdezők. 1000 meg egy ilyen kérdés van, ahol többet is kifejtették, mikor mit hányszor és hogyan kell enni.

bemásolom az egyik kérdésre a válaszom :


Kedves kérdező leírom az én étrendemet, amivel sikerült fogynom :

reggeli : egy szelet tk. kenyér, egy bögre tejjel, és benne egy kis csokis gabonapehely.

uzsonna : egy szelet tk kenyér + gyümölcs

ebéd : csirke bármilyen formában ( legtöbbször csak csirkemell ) köretként mehet gomba, rizsa, zöldség. de volt hogy rántottát ebédeltem 3 tojásból.

uzsonna : általában valamilyen gyümölcs volt, vagy salátatál, dió ( NEM SOK )

vacsorára pedig vagy egy kis csirke ebédről, vagy sovány túró+natúr joghurt+méz ( nem sok méz, csak hogy épp megédesítse ) de volt, hogy vettem egy gyümölcsös aktiviát, és egy natúr joghurtot, ezt összekutyultam, és ezt ettem meg.

És nagyon fontos a SOK folyadék bevitel. Ha egy mód van rá, víz legyen.

És nem viszem tulzásba a sportot.. mégis fogytam, és határozottam vékonyabbak a lábaim is. ( még a szomszédom is megdicsért, hogy milyen szépen formásodom )

amugy 168 cm vagyok és 59-60 kiló. ( 62-63 ról indultam 1 hete )



Nem letolásnak szántam, csak ha picit keresgélsz, hidd el találsz is. :)

Ha bármi kérdésed van nyugodtan írj, én már 20 kilót fogytam. Tehát bevált a saját módszerem. :)

2010. jún. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!