Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A gyömbér tényleg segít a...

A gyömbér tényleg segít a fogyókúra során?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogyha este 1-2 kis gerezd gyömbért megeszik az ember az segíti a fogyást,illetve ha belereszeljük a testápolóba és azt masszirozzuk a problémás részekre akkor ez segít.

Ti mit gondoltok erről?



2018. dec. 7. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Nekem tuti nem segítenek az ilyen aprócska trükkök, hisz még a sokkal nagyobbak sem.

Nem tudom, mire alapozott ez az egész, de szerintem igen kevés embert késztet kevesebb evésre vagy több mozgásra némi gyömbér, de még az anyagcsere sem dobódik meg jelentősen, márpedig ezek segítik a fogyást.


Megjegyzem, a gyömbérnek nincsenek gerezdjei.

2018. dec. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Segítséget kértem, nem pedig oltogatást.

“A gyömbérnek nincsen gerezdje”

Akkor 1-2 karika a gyömbérből, ha így jobban tetszik KEDVES válaszoló

2018. dec. 7. 20:56
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Mit játszod az agyad kérdező, teljesen korrekt választ kaptál az első válaszolótól. De itt az enyém: aki ilyen baromságoktól várja a csodát soha a büdös életben nem fog lefogyni. Nem segít a fogyásban, de legalább mivel alig van benne kalória nagy bajt se okoz az a pár "gerezd" gyömbér. Csökkenti a puffadást meg hideg időben az immunrendszernek jó, illetve a kis lelkednek hogy te aztán mindent beleadsz a fogyókúrába.
2018. dec. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1. Nem fogyózom, teljesen megvagyok elégedve a súlyosnak, alakommal. Mivel versenysportoló vagyok nincs ilyen gondom.

2. Puszta kíváncsiságból kérdeztem, nem azért mert ettől várom a “csodát”. Kiváncsi voltam, hogy mások mit gondolnak erről az egészről.

Ennyi

2018. dec. 7. 22:10
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
szomorú, hogy egy versenysportolónak ennyi fogalma van az étkezéssel kapcsolatos dolgokról
2018. dec. 8. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az étkezéssel kapcsolatos dolgokkal tisztában vagyok

Mégegyszer leírom,hogy csak azért tettem fel ezt a kérdést, mert kiváncsi voltam a ti véleményetekre.

2018. dec. 8. 08:33
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az emésztést biztosan javítja, így lehet, hogy segít a fogyásban, de nyilván más módszereket is kell alkalmazni, leginkább megfelelő étrendet.
2018. dec. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!