Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Érdemes még 2-3 kiló mínuszért...

Érdemes még 2-3 kiló mínuszért küzdeni?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hónapja megállt a súlyom (6-7 kilót adtam le) ennyi étkezés és mozgás mellett, amivel jól érzem magam.

Biztos tudnék vmivel kevesebbet enni, de érzem, hogy ennyi kell, kevesebbel mindig éhes maradok.

Ugyanakkor én tudom, hogy ott van az a 2-3 kiló.


2018. dec. 11. 19:17
 1/6 A kérdező kommentje:

Tehát ha ekkora súly fenntartásához ennyit kell ennem, akkor nemcsak a fogyáshoz, hanem a kisebb súly fenntartásához is kevesebbet kell majd enni.

És ez folyamatos kicsit éhes maradok érzés T generál, vagy hozzászokik az ember?

2018. dec. 11. 19:20
 2/6 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés, erre szerintem kívülről nem lehet válaszolni. Mert van, akit nem zavar ennyi, de lehet, hogy téged nagyon.

Van, aki képes éhezni a jó alakért (s az csak kellemetlenség neki), más nem tud éhezni vagy ha tud is, kikészül tőle.


Én ilyen esetben, ha tényleg fontos lenne számomra a fogyás, addig alakítanék az étrendemen és a mozgásomon, amíg össze nem jön legalább egy kicsi deficit. Éhezni nem éheznék, nem tudok. Évekig kutakodtam, míg rájöttem, hogyan tudok deficitben jóllakni (sok mozgás nélkül, az valahogy nem történik meg, de nem is extrém fontos számomra a fogyás), de megvan.

DE lehet, hogy neked nincs, mert már tényleg keveset eszel s ami neked a tökéletes alak, azt a szervezeted nem akarja támogatni. 2-3 kiló csak nagyon rosszul eloszolva zavaró, de ezt az adott személy nem mindig látja így.

2018. dec. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Most olvastam a többi kérdésed.

Nos, igen, kevesebb kell a súlytartáshoz könnyebben, de 2-3 kilónál ez minimális! Icipicit több mozgással amúgyis ellensúlyozható. Ha attól éhesebb leszel, az pech.


Megszokod-e? Passz, ez valószínűleg egyéni. Én nem szoktam meg a kevesebb ételt, ha egy ideig sikerült úgy ennem (az étel térfogata is teljesen mindegy volt). De sok változás megszokható, új étrend, néha új elosztás, ami segíthet.

2018. dec. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Ehhez nem kell diéta max picit többet kell mozogni...
2018. dec. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is nemrég küzdöttem le az utolsó 3kgot magamról. Nálam az vált be, hogy kényszerítettem úgymond a szervezetem, hogy hozzanyuljon a vesztartalekahoz(tehát a pluszomhoz) kicsit rakapcsoltam a kardiora.

Eddig heti 3x sulyzoztam és 1x kardioztam most 3 súlyzó 2 kardio és jól megporgetem.

Meg fel liter vízzel többet iszom, a zabkasamba nem teszem bele a szokasos mazsolam sem a mézet. Csak zab, tej, Chia mag.

2018. dec. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.


Több mozgás egyszerűen nem fér bele, már így is az alvásidőm kárára (!) megy. Ezért is keresem a megoldást a táplálkozásnál.

2018. dec. 14. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!