Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti nektek mennyi idő alatt...

Ti nektek mennyi idő alatt ment le az utolsó pár kiló/felesleg?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy mikor már nagyjából lapos volt a hasatok de még volt pocakotok, vagy esetleg miután stagnáltatok..stb mennyi idő volt kb még azt az utolsó kilókat leküzdöttétek?

2018. dec. 11. 08:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Csinálj szénhidrát hintaztatast!

Lehet be fog jönni neked is:)

2018. dec. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt csinálom már 5 napja és ingadoznak a kilók rendesen. 1-2 kiló naponta. :)
2018. dec. 11. 15:47
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

Eddig 5-6 év és semmi, szóval az utolsó kilókkal nekem problémáim vannak. Előtte könnyű volt. Tudom, mi a megoldás, csak ahhoz nagyobb erőfeszítés kell. A párom ugyanilyen, évek telnek el, míg képes éheztetni magát esténként, máshogy pedig nem fogy.

De normál ember nekidurálja magát, megszorít, edz és lemennek azok is minimum heti fél kilójával. Neked mi a gond? Nekem a kis deficit nullázódott le egy ponton s azért nem fogytam tovább (kevesebb étel pedig nem volt elég a jóllakáshoz) s étrendváltoztatás kellett, több mozgás sem ártott... Szerintem szinte mindenki viszonylag könnyen le tud fogyni egy igazán testreszabott étrenddel, mozgással, némi önuralommal (bár néha a testreszabott étrend betartásához nem is kis önuralom kell).


A ch hintáztatás van, akinek bejön, de van, aki minimális szénhidrát mellett is sokat eszik, úgyhogy más trükk is kellhet. Ha eddig tempósan fogytál valami tartható módszerrel, akkor elvileg továbbra is menni kell a dolognak.

2018. dec. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát én nagyon odafigyelek és szinte egyszer volt hogy "csaltam" 4 hónap alatt de megbántam (hiába nem lett hátrány belőle). Szóval tisztességesen csinálom. Számolom a kalóriákat,makrokra odafigyelek, csak annyi volt a gond hogy 1 hónapja kb stagnált a fogyás akármit csináltam és ezért próbálom most a szénhidrát hintáztatást és így naponta ugrálnak a kilók 1-2 kiló fel és le mellette pedig edzek heti 3-5x. A kérdésem arra volt konkrétan feltéve hogy akik az utolsó pár kilóval küzdenek hogy feszes,lapos hasuk legyen az meddig tartott. :)
2018. dec. 11. 16:33
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Rendes kalóriadeficitben a stabil fogyás a tipikus, de előfordul, hogy hetekig stagnál valaki. A testsúlyod még ch hintáztatás nélkülis lazán ugrálhat 1-2 kilót, ez normális.

Ch hintáztatással pedig borítékolható a dolog.

Ha tudod, hogy jól csinálod, rendes kalóriadeficitben vagy, akkor légy türelemmel (vagy ha az neked nehéz, mozogj még egy picivel többet).


Én az elején heti 1-2-szer lengtem ki, de nem ezen múlik, hanem az átlagos kalóriadeficiten.

2018. dec. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem ment le.

BMI szerint 19 kg felesleges izom van rajtam.

2018. dec. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!