Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Miért ilyen?

Mit csináljak? Miért ilyen?

Figyelt kérdés
A hasam olyan h felul kezd 2 kockam latszani meg a hasam kozepen ilyen csík,az izomtol. Viszont a genetikam amit apámtól örököltem az olyan h a hasam alsó részen van egy kis zsír,ilyen 2 kis ránc az alhason és felette. Mit csinaljak h az onnan eltunjon és kemény hasam legyen? Mert nem vagyok dagi tehát amugy lapos a hasam oldalrol de megis ott van az a kis zsir....A kérdésem h szerintetek milyen gyakorlatokat csinaljak h egyaránt feszesitsem a borom meg minden? És igen tudom h hasgyakorlatokkal nincsen helyi zsiregetes de valaki tanács? Tapasztalatoknak is nagyon örülnék. Elore is koszonom.
2018. dec. 18. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Van olyan, aki szálkásra gyúrva sem kockás hasú, ez van. Még megpróbálhatsz fogyni egy kicsit, de ha nem jön össze, fogadd el, nem vészes az, inkább, mintsem az izmodból is menjen.
2018. dec. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De biztos le lehet adni valahogy nem? Meg leget h ez csak engem zavar?
2018. dec. 19. 06:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Zsírleszívás. Sajnos az enyém is ilyen, én anyámtól örököltem; már látszik a kulcscsontom, de a pocak még megvan.
2018. dec. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyen a testalkatod.
2018. dec. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De már láttam olyat h valakinek volt 2 ugyanolyan csík a hasán de megis lapos volt meg feszesnek tűnt
2018. dec. 20. 14:58
 6/6 A kérdező kommentje:
Alkatra nem ilyen vagyok de olyan csíkokrol beszelek,neki meg jobban latszik de láttam már olyan embert akinek volt 2 ugyanolyan csík csak mivel lapos meg barna szolis volt a hasa alig látszott. [link]
2018. dec. 21. 23:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!