Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki akarok gyógyulni a BED-ből!...

Ki akarok gyógyulni a BED-ből! Milyen ötleteitek vannak evés helyetti pótcselekvésként?

Figyelt kérdés
Csak az elején jól jönne, lehetőleg kézzel fogható dolgok. Cigi kizárva, ismerek olyat, aki azzal szokott le. Kollégium mellett, így elég behatárolt.
2019. jan. 4. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Találj magadnak egy hobbit, amivel le tudod foglalni magad. Eszedbe se fog jutni ez evés!

Barátnőm ilyenkor kötni tanult meg, nagyon csinos darabokat készített.

2019. jan. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mintha csak én irtam volna ki ezt a kérdést :) Én 20 kg-tól szeretnék megszabadulni csak mivel depressziós vagyok, igy az evés adja meg azt a plussz dopamint és teltségérzetet. A cigi van akinek beválik, hát én is rászoktam, de nekem sajnos nem csillapitotta az étvágyamat. Valahogy pszichésen is fel kell rá készülni, hogy ne gyorsan együnk, próbáljuk meg az étkezések számát 2-re lecsökkenteni, lassan rágjuk meg a falatokat. Legyen min. 15 perc egy étkezés, napi 4 liter víz, hogy folyamatosan teli legyen a gyomor. Muszáj összegyűjtenünk az akaraterőnket, irjunk egy listát, hogy mi az előnye a fogyásnak. És ha a körmünket rágjuk, akkor is leadjuk a felesleges kilókat. Én is Binge Eatingben szenvedek , és az a hatalmas impulzus amivel az ételt magunkba tömjük, ugyanazzal az erőbedobással lehet ugrálni, táncolni zenére és nagyon jól égeti a kalóriákat a séta is. Tudatosítsd magadban hogy a mozgás közelebb visz a célodhoz. Én gyűlölök sportolni, de amikor érzem hogy már nagyon összegyűlt bennem a feszültség akkor imádom tánc formájában levezetni. :D Nem kell mindenkinek gyúrnia ahhoz hogy szexi legyen. Az aerob edzés is tökéletes. Szerintem motiválhatnánk egymást.


Én amúgy 17 éves lány vagyok. :D

2019. jan. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!