Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan kell ezeket az értékeke...

Hogyan kell ezeket az értékeket értelmezni? Jók vagy rosszak?

Figyelt kérdés

Huawei “okos”mérleggel mért adatok: 87kg

39% testzsír

BMI 27.7

Muscle mass 47.8 kg. Ez lehet? Nekem kicsit soknak tűnik.

Víztartalom 44% Ez jó vagy alacsony?


És ezeket nem értem egyáltalán, hogy mik szeretnének lenni:

Bone mineral content 4 kg

Protein 11%


2019. jan. 10. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Valamit nagyon félre írtál szerintem 😂😂
2019. jan. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos hozzászólást. Nem, nem írtam el semmit.
2019. jan. 11. 07:22
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem írtál el semmit, akkor sz*r a gép. Mert a 27.7 BMI tökéletes, ehhez KIZÁRT a 39% testzsír, ha a víztartalom meg 44% lenne, akkor a sürgősségiről pötyögtetnél (ha lennél olyan állapotban) - Szóval ezek nagyon össze-vissza adatok.

A bone mineral content a csontok ásványianyag-tartalmát, a protein a fehérjét jelenti.


A testzsírt nagyjából tudod kalkulálni pár körméret lemérésével, találsz rá egy csomó kalkulátort a neten. A testzsírra ez ugyanúgy igaz. A BMI-t magad is ki tudod számítani (ha nem tudod a képletet, rákeresel a neten) A többi nem olyan fontos (mert ezek ugye úgyis összefüggnek valamilyen szinten)

2019. jan. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért az a BMI érték nem tökéletes :’D
2019. jan. 11. 10:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Metrikus rendszerben az átlagemberek (magasságra, testösszetételre, csontsűrűségre, edzettségre) BMI-je 20-25 között normális, nőknél 18-25.


39%-s testzsír magas, ha nem vagy túlságosan izomtalan, akkor jelentősebb súlyfelesleged van. 47,8kg izommennyiség annyira nem fura szerintem, de én nem szoktam mérni, szóval ezt így kezeld.

Netes testzsírkalkulátoroknál messzire kerüld a körméreteseket, max. az összecsípőseket használd, azok adnak kb. jó eredményt.

2019. jan. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!