Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha én elkezdek fogyókúrázni...

Ha én elkezdek fogyókúrázni és 5 10 kgot akarok leadni akkor a mellemből mennyi megy le?

Figyelt kérdés
2019. jan. 10. 16:05
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Erre nincs matematikai képlet (amihez eleve nulla információt közöltél magadról), mert minden ember anyagcseréje más, ahogy helyi fogyás sincs. Nem lehet megmondani. Ha fogysz, várhatóan mellből is fogsz, ennyire lehet behatárolni.
2019. jan. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát de kb mennyit ?
2019. jan. 10. 17:55
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Mit nem értesz azon, hogy nem meghatározható? De ha jól esik egy random szám amit semmivel nem lehet megalapozni: 320 grammal lesz kevesebb.
2019. jan. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Ezt honnan tudjuk?

Ha kis felesleg van rajtad akkor valószínűleg elég sok

2019. jan. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Mielőtt meghíztál mekkora volt a melled? Na ugyan akkora lesz, ha leadod az 5-10 kilót.
2019. jan. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát azt pont nem tudom hogy mekkora volt. De.nem akarok kisebb mellett de ti meg nem írtok hasznos választ pedig lehetne olyannak írni aki már tapasztalta
2019. jan. 10. 19:01
 7/10 anonim válasza:

Szerintem ez mindenkinél másképp van, de azt szívesen leírom, hogy én személyesen mit tapasztaltam. Kb. 13 kg felesleggel kezdtem el fogyókúrázni, és az első nyolc kilónál arányaiban nem csökkent a mellméretem (a hátam körmérete kisebb lett, kosárból ugyanakkora kellett, azaz 80D-E helyettlett 75D-E a méretem). Azóta leadtam a plusz öt kilót, ez alatt az idő alatt érezhetően csokkent a mellméretem (most 70-75C-s melltartókat hordok).

De egyáltalán nem biztos, sőt nem valószínű, hogy veled is hasonlóan fog történni, egyedi felépítésünk van.

2019. jan. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor leírom a tapasztalatom, mivel kérted. 5 kilónál nem annyira vészes, de tíznél már elég durván ereszkedik a mell, mivel zsírszövet sok van benne. Fogytam és híztam már eleget, szóval tapasztalatból írom. Ha visszahízol a 10 kilóból, a melled is újra nagyobb és feszesebb lesz.
2019. jan. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem meg meg nem csökkent a mellméretem, igaz én testzsírszázalékot csökkentettem, a súlyt kb tartottam.


Minden ember másként működik, így amit vársz, azt nem tudjuk megadni neked, mert nem vagyunk jósok. Felesleges beszólogatni miatta, te vársz el lehetetlent.

2019. jan. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez nem a telejósda.hu...
2019. jan. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!