Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért fontos diétánál a sok...

Miért fontos diétánál a sok folyadék? Segíti a fogyást?

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem csak diétánál fontos. Mindig legalább napi 2 litert kéne inni.
2010. jún. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert az emberek többsége eleve kevesebb folyadékot fogyaszt, azt is az ételen keresztül. Ha diétázol, akkor ugye még kevesebb ételt eszel, tehát még kevesebb folyadékot viszel be, tehát fokozottabban fennáll a kiszáradás veszélye, pláne nyáron.
2010. jún. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A diétám előtt jó ha egy nap fél liter folyadékot itt, egyszerűen nem igénylem. Mióta diétázom igyekszem meginni a napi 2 litert de nagyon nehezen megy. Segíti a fogyást?
2010. jún. 29. 13:46
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
1 l víz kb. 200 kalóriát éget el, szal igen, segíti. emellett alaposan mossa a szervezeted, méregtelenít. én régebben (nő), jó, ha 1-2 pohárral ittam.nagyon nehezen álltam rá a 2-3 literre. kikészítettem mindig, hogy szem előtt legyen, és ha ránéztem, ittam. kb. fél óránként. persze, eleinte öt percenként jártam wc-re, de már ráállt a szervezetem. méghozzá úgy, hogy már igényli, mert szomjúság formájában jelzi. persze, az az igazi, hogy ha úgy iszol, hogy ne juss el addig, hogy szomjas légy. erőltetni kell, de aztán menni fog:) mozgás alatt, után viszont ne igyál egyszerre sokat. inkább kisebb adagokra elosztva. és ne szénsavast.
2010. jún. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
én saját példámból mondom. régen nagyon keveset ittam , tényleg max fél litert naponta. aztán áttértem arra hogy igenis megiszom legalább 2 liter. a bőröm sokkal szebb lett, narancsbőröm majdnem teljesen eltűnt (mozgok is mellette persze) és mivel többet iszom , kevesebbet is eszek. egyszerűen mintha kicseréltek volna. még ha nem is vagy szomjas vedd rá magad hogy sokat igyál. én kiteszem magam mellé a másfél literes ásványvizet és azt megiszom napközben plusz még pár csésze tea.
2010. jún. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

ha diétázol méreganyagok szabadulnak fel a szervezetedből (a zsír rengeteg méreganyagot raktároz)

folyadékkal ezeket az anyagokat ki tudod "mosni" a szervezetedből

2010. jún. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!