Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy lehetoleg gyors de olyan...

Egy lehetoleg gyors de olyan fogyasi modra lenne szuksegem amitol valoban lefogyok. Mit tehetnek meg? Sportolok, az evessel sincs baj. Mit tehetnek?

Figyelt kérdés
Kerlek segitsetek: andikarandika@freemail.hu
2008. nov. 7. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Napi 150-200 gr szénhidrát elosztással ha étkezel, gyorsan és biztosan megindulnak a kilók. És meg is marad, ha megszokod.

Táblázatokból sokat tanulhatsz, a végén nem kell a táblázat és tudsz enni.

Én eddig 18 kilót fogytam, 78,8 kg voltam most 60,6 kg vagyok.

Amit a fogyókúra elején kihagytam (és gyors fogyást eredményezett) a kenyér (helyette teljes kiörlésű és kevesebbet ettem 2 szeletet a szeleteltből), kihagytama rizst, a tésztaféléket, a cukrot (helyette édesítő, Stívia), nem ettem csokit édességet. Max egy héten kétszer iktattam be olyat amit nem szabad, mert ha valamit megvonsz teljesen magadtól, akkor a fogyás abbahagyása után azonnal ahhoz nyúlsz, amit addig megvontál.

Leírom egy napi étkezésem:

Reggeli 2 szelet graham kenyér sonkával paprika, paradicsom

Tízóra pl egy danone joghurt

Ebéd Rántott hús köret nélkül zöldséggel, salátával. (Ha már lefogytál lehet hozzá tenni minimális mennyiségű rizst, vagy krumplit, de az elején simán így ettem).

Uzsonna alma vagy eper vagy narancs 1 db.

Vacsi pl egy tojásrántotta 1 vagy 2 szelet teljes kiörlésű kenyérrel, vagy ua. mint a reggeli.


Nos kb. így ettem a kezdetek kezdetén, azóta is tartom a súlyom és fogyok, de megnöveltem a szénhidrátot, de csak enyhén, és kb. feleannyit eszem mint mikor kövér voltam. Akkor sokat ettem.

Az 5szöri étkezés nagyon fontos. Főleg az elején. Hogy ne légy éhes ha keveset eszel. Sok víz, semmi cukros lötyi (csak ritkán heti 1-2 alkalommal).

ÉN így fogytam le és ez vált be egyedül.


Korábban is próbáltam fogyókúrás módszereket, de akkor annyira olyat ettem amit nem szeretek hogy ahogy vége volt rárontottam a kedvenc kajáimra.


Viszont most hogy egy-két nap hetente ebédre beiktattam szénhidrátdús kaját (amiből jóval kevesebbet ettem mint korábban), az sokat segített.


Szóval két esélyes, vagy kevesebbet eszel és ugyanazt mint eddig, akkor is fogysz, és talán ráállsz a kevesebb étkezésre, vagy próbálod helyettesíteni pl a fehér kenyért Graham kenyérre ami egyébként finom, a cukrot édesítőre, a sima colát zéró colára meg ilyesmik. Az utóbbi nem valami egészséges, de ez az egyetlen üdítő amit iszok, csak nagyn ritkán más cukrosat. Mert pl. a diétás üdítőkben gyümölcslevekben is elég sok CH-van, hogy a napi 150-200 gr Ch-t tudjam tartani.


Nos én így csináltam.

Sok sikert hogy megtaláld a számodra legjobb megoldást.

2008. nov. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Csak akkor akarj gyorsan fogyni, ha nagyon muszáj, mert ennek az egyik hátulütője, hogy amilyen gyorsan lefogysz, utána kb. ugyanolyan gyorsan vissza is jöhet, sőt, még több is, aztán kezdheted elölről.


Mozogj sokat, ehhez nem kell feltétlenül tornázni vagy kondizni, az is jó, ha sokat sétálsz, kirakatnézegetés, városnézés, ha van egy kis kerted, udvar, telek, akkor kertészkedhetsz, az is fizikai munka, mozgással jár, esetleg eljárhatsz táncolni, a tánc intenzív mozgás, és persze az étkezésed legyen kiegyensúlyozott, legyen benne úgy minden, hogy mindenből mértékkel. Ami segít emészteni, azok a lédús gyümölcsök-zöldségek, ha cukorbetegség problémád is van, akkor a kapros ételek nagyon jók. Igyál elég folyadékot, főleg vizet.


Én nem vagyok túlsúlyos, de anyukámmal ezt csináltattam végig, vittem magammal a városba, 1 év alatt kb. 30 kilót fogyott, azóta kb. 5-öt vissza is szedett, de már nem kórosan túlsúlyos, és a vércukorszintje is helyreállt, már nem kell inzulin, elég a diéta.

2008. nov. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
69%
Én úgy fogytam le néhány hónap alatt, hogy reggeli hagyományosan, szendvics vagy rántotta, ilyesmi, de nem sok. Ebéd rendesen, de repeta sose. Köztük kis gyümi vagy joghurt. Vacsi korábban a szokásosnál, egy jó nagy adag (iszonyatos nagy adag) tonhal saláta. És persze mozgás.
2008. nov. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!