Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma bevágtam 5túrosgombocót!...

Ma bevágtam 5túrosgombocót! Ráadásul csokimázzal volt bevonva. Esküszöm hónapok óta nem eszek kenyeret, liszteset se cukrosat. Egészségesen táplálkozok. Mennyi idö ugrálókötelezéssel tornázhatom le?

Figyelt kérdés
Nagyon ki vagyok most.Hogy lehettem ilyen hül.ye?!Mennyi kcal lehetett?Mennyi ideig kötelezzek?
2010. jún. 30. 15:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

igyál sokat, így hamarabb eltűnik a szervezetedből és tornázz egy kicsit

na azért nem olyan nagy baj, ezért kár is aggódnod

2010. jún. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Lefekvés előtt egyél meg még ötöt.
2010. jún. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Ha megkérdezhetem hány éves vagy es hány kgrol indultal h 30 kg igy lement én is ilyenekkel kuszkodok de nem sikerül te mit sportolsz vagy mit eszel
2010. jún. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
figyi gratula a 30 kg mínuszhoz, de jól írták már előttem nehogy beleörülj ebbe ettől hidd el semmi bajod nem lesz én pl egy héten egyszer bűnözöm, de SOSE lenne amiatt bűntudatom, mert megettem egy csokit! Élvezd az életet, mert nem csak a kajálásról szól!
2010. jún. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
én heti hétszer keményen minimum napi 2 órát nyúzom az izmaimat, 3 hónapja nem ettem semmi ehhez hasonló finomságot... Úristen, nehogy bűntudatod legyen, mert bűnöztél, sok sikert a továbbiakra... én magamból indulok ki, valaki elmegy mellettem egy fagyival, szívem szerint leütném és futnék a zsákmánnyal... :D
2010. jún. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!