Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fiú létemre is fogyhatok...

Fiú létemre is fogyhatok combokból, vádlikból és fenékből? (Ha edzek rájuk, akkor valamilyen szinten vékonyabbak/kisebb lesz (nek)?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek.

16 éves vagyok, 100kg-mal és 184 centiméteres magassággal. A problémám pedig az, hogy eszméletlenül nagy vádliaim, combjaim (kb. mint egy disznónak) és fenekem van, ami nagyon zavar. Utána néztem, hogy hogy s miként tudnék lefaragni belőlük, de igazából egyik oldalon azt találom, hogy futással valakinek kisebb lett a vádlija, valakinek nagyobb, ráadásul a találatok többsége nőknek szól, ezért bizonytalan vagyok.

Egyszerűen nem értem, hogy a lábaim miért ekkorák, pedig a felsőtestemmel nincs semmi gond..

Remélem valaki tud segíteni a kívánt "célom" elérésében.

Köszönöm.



2019. jan. 2. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
5%

Szívesen segítek, saját tapasztalataim alapján.

- Ha tényleg komolyan gondolod a fogyást,

- agyban eldöntötted, hogy kitartó leszel,

- és tudod, miért csinálod, mert nincs más választásod, ha elégedett akarsz lenni a külsőddel, akkor a következőket kell megvalósítani:


1. szabály:

Mindenki tudja, hogy sok mozgás, és kevés evés szükséges a fogyáshoz.

Viszont nagyon fontos, hogy a kettő közül a kevesebb evés a fontosabb, és elengedhetetlen. Ami azt jelenti, hogy este 6-7 után már ne egyél semmit (akármennyire is hülyeségnek tartják ezt mostanában, nekem ez jött be, mert a szervezetnek van ideje emészteni).

Hogy ezt meg tudd valósítani, nagyon szigorúan be kell időben osztani, hogy mikor eszel reggelit, tízórait, ebédet, uzsonnát és vacsorát. Minden nap ezek ugyanabban az időpontban legyenek, és egy főétkezés után 3 órán át nem ehetsz, ihatsz semmit, tiszta vízen kívül.

Pl. ez egy jó beosztás lehet:

7:00 reggeli

10:00 tízórai

12:30 ebéd

16:00 uzsonna

18:00 vacsora

A fenti rend szerint kell enni, előre saját magad számára eldöntött mennyiségű és minőségű ételeket. Éppen csak annyit, amennyitől már nem vagy éhes. Azt szokták mondani, egyél annyit egyszerre, amennyi a markodban elférne. Természetesen kevés zsírt, kevés szénhidrátot és sok fehérjét.


Ha megvan a táplálkozás rendje, akkor meg lehet tervezni a sportolást is.

Heti 3-4-szer minimum kell lihegtetős sportot űzni.

Nekem a kerékpár jött be kizárólag. 1-1,5-2 órákat kerekeztem esténként eleinte, minden héten 3-4-5-ször. Ha egyik héten csak 3 sikerült, akkor köv. héten már a szervezet is kívánni fogja az 5-öt, mert megszokod.

Ha 2 hétig ráveszed magad, már a tested követeli, hogy folytasd.


Ennyi a lényeg.


És a LEGFONTOSABB:

A mérlegre TILOS ráállni. Ugyanis csak elveszi a kedved, ha pár napig hétig esetleg semmi nem történik. Nem szabad mérlegre állni addig, amíg saját magad nem látod a testeden a változást.

Szerintem utána sem szabad (én ráálltam utána, és olyan elégedett voltam, hogy el is szálltam, romlott is a folytatás).


Sok sikert!

2019. jan. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
12%

Ja, egy fontos dolgot még kifelejtettem: soha nem lehetsz éhes!!!


Tehát összefoglalva a lényeg:


1. Mérlegre sose állj!

2. 3 óra szünet a főétkezések után, és az 5 étkezések között SEMMIT nem ehetsz!

3. Sosem lehetsz éhes! (ugyanis az ember akkor szokott sokat enni, ha éhes) Ezért kell betartani az étkezési időpontokat, hogy soha ne jelezzen a szervezet éhségi okból.

4. Heti 4-5 óra bicikli, vagy 3-4-szer félóra kocogás vagy úszás. Állítólag az utóbbi a legjobb. Nálam sajnos ez kiesik.

2019. jan. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%

Étkezésnél figyelj arra, hogy cukrot, lisztet tartalmazó ételt ne egyél.

Ha édességre vágysz, az eritrit nevű édesítőt javaslom, állítólag alig van benne kalória, de ízre pontosan olyan, mint a cukor.


Ha csal alsótestből szeretnél fogyni, a kerékpározás nagyon megfelelő lesz (én 48 évesen annyit fogytam combból, derékból ezzel a fenti módszerrel, hogy jobb alakom lett, mint bármikor máskor az életem során.

2019. jan. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%
csal=csak
2019. jan. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Innentől rajta leszek!

2019. jan. 3. 06:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!