Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Debrecenben hova tudnék járni...

Debrecenben hova tudnék járni futni?

Figyelt kérdés
Nagyon szégyenlős vagyok, emberek előtt nem mernék futni, ezért nem jöhet szóba a stadion körüli pálya se. A Tócós-kert környékén maradnék, de ha kell kicsit messzebb is elmegyek, de gyalog közlekednék.
2019. febr. 11. 20:11
 1/4 Alain Delon ***** válasza:
Fusd körbe a Tócóst. Egy kör kb. 4 km.
2019. febr. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Alain Delon ***** válasza:
Bocs. 3.
2019. febr. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
engem is érdekel
2019. febr. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is Debreceni vagyok és elszoktam menni a közeli utcákba futni, nekem azért rosszabb, mert a főúthoz közel lakok így sok ember van, autó, közlekedés. Én is habozva mentem el először, hogy mit szólnak aztán mikor régebben láttam egy futó embert arra gondoltam, hogy "nekem is ezt kellene, nem itt zabálnom a péksütit" szóval igazából vagy nem törődnek veled, vagy ilyesmit gondolnak vagy irigykednek, hogy legalább te felemelted a valagadat.
2019. febr. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!