Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Debrecenben hova tudnék járni futni?

Nagyon szégyenlős vagyok, emberek előtt nem mernék futni, ezért nem jöhet szóba a stadion körüli pálya se. A Tócós-kert környékén maradnék, de ha kell kicsit messzebb is elmegyek, de gyalog közlekednék.

febr. 11. 20:11  Privát üzenet  

A válaszok
Alain Delon nevű felhasználó válasza:

Fusd körbe a Tócóst. Egy kör kb. 4 km.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont febr. 11. 20:46 Privát üzenet
Alain Delon nevű felhasználó válasza:

Bocs. 3.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont febr. 11. 22:14 Privát üzenet
engem is érdekel

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont febr. 12. 22:20 Privát üzenet
Én is Debreceni vagyok és elszoktam menni a közeli utcákba futni, nekem azért rosszabb, mert a főúthoz közel lakok így sok ember van, autó, közlekedés. Én is habozva mentem el először, hogy mit szólnak aztán mikor régebben láttam egy futó embert arra gondoltam, hogy "nekem is ezt kellene, nem itt zabálnom a péksütit" szóval igazából vagy nem törődnek veled, vagy ilyesmit gondolnak vagy irigykednek, hogy legalább te felemelted a valagadat.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont tegnapelőtt 01:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért akar szinte minden ember Budapesten tanulni, ott egyetemre járni? Mi olyan vonzó van ebben? Én Debrecenben tanulok, de sokkal népszerűbbek azok akik Pesten vannak
Debrecenben hova lehet jarni uszni?
Konditerembe nem akar valaki járni Debrecenben?
Van kedve valakinek Debrecenben futni járni?
Debrecenben hová lehet pilates órára járni?
Debrecenben mma edzésre szeretnék járni, melyik termet ajánlanátok?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!