Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hete bringázok napi 2-3...

1 hete bringázok napi 2-3 órát, s eddig 4 kg fogytam (167 magas vagyok s,69 kg s ez elég sok :/ ). De eddig nem nagyon vettem észre semmi változást, pedig diétázok is. Mennyit kellene még bringáznom h legyen valami eredménye ami látszik is? :S 16/L

Figyelt kérdés
2010. júl. 2. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
már feltetted egyszer a kérdést, nem? A napi 2-3 óra amúgy rengeteg... mit értesz a diéta alatt? leírnád a napi étrended?
2010. júl. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

Már megint te?

Egyszer már leírtam a véleményemet, meg hogy nem kéne koplalni. Egy hét alatt nem lehet leadni a felesleget, fizikalilag lehetetlen. Valószínűleg nem pár nap alatt híztál meg, leadni sem ennyi idő alatt kell.

Ha nem vagy türelmes, nem fogadod meg a jótanácsot, akkor dundika maradsz vagy belehalsz. Ennyi.

2010. júl. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A 4 kg nagyja víz. Szerintem 2-3 óra bringázás egyáltalán nem sok, pláne 16 évesen. A valódi változást akkor fogod észrevenni, amikor megizmosodsz, és hirtelen egy számmal csökken a ruhaméreted úgy, hogy a súlyod gyakorlatilag stagnál.

Ahhoz, hogy eredményt láss, várj még egy hónapot, ez nem megy ilyen gyorsan.

2010. júl. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
meg ez a hozzáálás is rossz. nem csak addig kell sportolni és odafigyelni az evésre ameddig le nem adsz x kilót, hanem egész életen át. ne 1 hét alatt várj csodát. legyen a sport az életed mindennapi része és akkor nem lesz gond a súlyoddal.
2010. júl. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem nem csak bringázni kell. Napi 1 óra futás sem árt,az minden izmot megmozgat,így nagyobb területekre kihat a dolog.(mint például csípő,kar,hát,láb,mell,váll stb)
2010. júl. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hová lett a kérdező? Csak nem elment, hogy elgondolkozzon a hülyeségén? Remélem... -.-'
2010. júl. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!