Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egészségese...

Miért van az, hogy egészségesen étkezem, nem is eszek sokat, mellette rendszeresen sportolok valamit mégis hízok a fogyás helyett?

Figyelt kérdés
2010. júl. 2. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert túl keveset eszel.
2010. júl. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is épp itt tartok ahol te. Mindig attól félek, hogy túl sokat eszem, ezért csökkentem az adagot. Pl. ha csirkemellsonkát vacsizom tojással zöldséggel, mennyi sonkát és tojást ehetek?
2010. júl. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Ha valaki túl keveset eszik, akkor a szervezet vészüzemmódba kapcsol, és ha néha-néha eszedbe jut bevinni valami táplálékot, akkor azt elraktározza, hogy életben tartson. Ha legalább 1200-1500kcalt fogyasztas (magasságtól, súlytól függ), és mellette sportolsz, akkor gyorsul a fogyás. Tapasztalatból mondom (800kalóriával híztam, 1400-al fogytam...)
2010. júl. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17%

" Tapasztalatból mondom (800kalóriával híztam, 1400-al fogytam...)"

ilyen sületlenséget is ritkán lehet olvasni

2010. júl. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: mégis miért sületlenség?
2010. júl. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%

17:32

hát akkor jó h*lye vagy :) én is sokkal jobban fogytam akkor, mikor rendesen ettem..

2010. júl. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Rendesen és rendszresen kell étkezned , másrészt elmész konditerembe és csinálsz egy jó kardio edzést akkor biztosan fogsz fogyni. bodybuilderen vannak nagyon jó étrendek.
2010. júl. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!