Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 165 cm 63 kg vagyok. Segítenél?

165 cm 63 kg vagyok. Segítenél?

Figyelt kérdés
Legkésőbb szeptemberig le szeretnék fogyni olyan 50-52 kilóra. Milyen kajákat kéne hanyagolnom, és kb mennyit kéne edzenem minden nap hogy minél hamarabb sikerüljön? Vagy ha van bármilyen tipped szívesen várom. Előre köszönöm :) 16/L
2010. júl. 3. 05:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem a pékárukat ( podi, perec stb. ) hanyagoldt, a fehér kenyér helyett fogyassz barnát, vagy félbarnát. Próbálj olyan ételeket fogyasztani, amelyikhez nem-igen van szükség kenyérre ( főzelékek, levesek, saláták, risz, krumpli ). Nassolj joghurtot, dinnyét, vagy esetleg müzliszeletet. Figyeld a kalóriákat! Napi 1500 fölé ne menj. Lassan, de biztosan! Tornából: hát nem tudom honnét kell fogynod. Keress a youtuben Rubint Réka torákat. Többszöri is megcsinálhatod őket. Én napi 50 percen keresztül edzek intenzíven. Mindent átmozgatva: has, belső comb, fenék, vádli. És ne kilókban akarj fogyni, hanem centikben;).

Sok sikert!

2010. júl. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
× pogi, rizs youtubon bocsi a hibákért
2010. júl. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kocogás csodákat tesz! Heti 4-5 alkalommal kocogsz először amennyi jól esik majd növeld fokozatosan egészen 3/4-1 órára. Sétálj naponta 1 órát. Csodákat tesz akármilyen hihetetlen...
2010. júl. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ja és igen, az elsővel egyetértek a fehérkenyeret teljes mértékbe kerüld, de más kenyérféléket is csak a délelőtti órákban egyél. Cukor, liszt és zsír-olaj legyen kiiktatva! Este már inkább csak zöldség-gyümölcs-rizs-fehér hús, salátával...
2010. júl. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
a fehér kenyér helyett ehetsz pufasztott rizst vagy rizsát :D V. barna kenyeret ha csokit ennél vegyél magadnak de vagy diabetikust (abba nincs cukor) vagy 70%-ost de a zsírokat ne hagyd el teljesen mert vannak jó zsírok is..ha csinász magadnak pl egy szendvicset egyél hozzá zöldséget paradicsomot paprikát jó kis büdi hagymát de fontos hogy az étkezés rendszeres legyek mondjuk 3 óránként furán hangzik de ezzel eléred h a szervezeted ne raktározzon lehet egy nap többször is étkezni csak keveset (5x) reggeli, tízórai(joghurt,zöltség,gyümölcs) ebéd, vacsora,(este ha megéhezel mondjuk egy müzliszeklet v joshurt) :)mozgás hát kardio edzést ajánlok pl futás elöször 10-20 perc majd mehetsz egyre tovább bicikli ,úszás vagy ugrálós féle edzések aerobik ameddig bírod aztán fokozatosan felfelé :) ha van tranbulinod az is jó mert tompitja a rázkódást :D tabletákban fura turmixokban ne bizz az egyik ismim hormonzavaros lett nőtt bajusza na de mind1 sok sikert !
2010. júl. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
elöző vagyok tudok írni bocs xD
2010. júl. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2010. júl. 6. 23:03
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előtttem szólókkal :) A fehért kenyeret hanyagold, de ha mégis ennél, akkor csak a reggeli órákben! Csipsz helyett próbáld ki a kölesgolyókat (DM-ben is kapható!). Nagyon finom! Én most felváltva edzek Rubint Réka 2009-re és Norbi Karate Fit-re. Mindkettő elég húzós, de hatásos! Sosem voltam ennyire karcsú és szálkás, mint most! :)


25L

2010. júl. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!