Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hetes káposztaleveses...

1 hetes káposztaleveses diétáról mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
olyanok véleménye érdekelne főleg,akik már csinálták is:)mi lett az eredmény?tartós e?stb:)
2010. júl. 3. 09:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

rengeteg ellenérv van erről és alá is tudom támasztani személyes tapasztalatból.Valami mással próbálkozz. nem kezdem el leírni az ellenérveket a neten megtalálod őket. Három nap után már rá sem bírtam nézni a káposztára a kellemetlen mellékhatásokról nem is beszélve (gázok:)). Nagyon ártalmas. Esetleg tarts egy léböjt kúrát hogy megtisztítsd a szervezeted de ne sokáig tartson. Mozogj minden nap legalább fél órát szerintem meg lesz az eredménye.

2010. júl. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
en csinaltam egy hetig es 5 kilot fogytam,az elso 3 napban tetszett is,meg jol is esett 3szor ettem naponta egy eyg tanyerral,a het masodik feleben mar hanyingerem volt az illatatol is,de kitartottam.utana nem kezdtem el zabalni,csak normalisan dietaztam.-20kg-nal tartok.
2010. júl. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!