Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék! Mik azok az...

Fogyni szeretnék! Mik azok az ételek amiket ehetek egy étrend váltás során?

Figyelt kérdés
2019. márc. 28. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Kaloriabazis.hu
2019. márc. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%

Zöldségek (sütve, párolva, nyersen)

húsok, halak, tojás, tejtermékek (ha nem vagy laktózérzékeny)

olajos magvak

mehet a teljes kiőrlésű kenyér is, ha akarsz kenyeret enni, de nem szabad mértéktelenül)

egészséges zsírok- oliva olaj, kókuszzsír, rendes vaj (nem margarin). A zsíroktól nem kell félni, használj ha kell, de ne tocsogjon benne a kaja:)

gyümölcsök-ha elviseli a gyomrod- banánban, szőlőben elég sok a cukor, nem igazán ajánlott- inkább bogyós gyümölcsök

hüvelyeseket is fogyaszthatsz de óvatosan (magas a szénhidráttartalmuk)

gabonafélékkel szintén vigyázni kell (sok bennük a szénhidrát).

Fehér lisztes, cukros dolgokat takarítsd ki a mindennapjaidból.

Tésztás ételeket, ha enni akarsz érdemes visszavenni, választhatod a durum tésztát, vagy pl én csökkentett szénhidráttartalmú diabetikus változatot szoktam venni, és havonta 2x eszem.

Krumplit úgyszintén havonta csak 2x eszem, mert sok szénhidrát van benne, azzal is vigyázni kell.

Röviden ennyi. Igyál sok folyadékot, aludj eleget, próbálj meg nem stresszelni, kezdj el lazán mozogni és menni fog.:)

Én amúgy 3. hete tértem át és nagyon élvezem, hogy nem kell koplalni meg kalóriákat számolgatni. Fogyni is elkezdtem. Hozzáteszem szénhidrátot azt számolok, mert nekem fontos.

2019. márc. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. márc. 29. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!