Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy nem hétköznapi kérdéssel...

Egy nem hétköznapi kérdéssel fordulok hozzatok. Segitetek?

Figyelt kérdés

Egész életemben ducibb voltam , kilóban nem volt olyan sok, de nagyon előnytelen a testem. Úgy értem hogy mindig volt hasam, és ilyen parnak az oldalamon, a labaim sovanyak voltak. Egész életemben komplexusom volt emiatt, soha nem éreztem jól magam a borombe. Többször fogyokuraztam, sikerült is mindig fogyni, de a hasam az mindig maradt egy kicsi. A legjobban az zavar hogy no létemre soha nem vehettem fel egy tapados ruhát, vagy egy tapados felsőt, mert nem áll jól egyáltalán. Aztán természetesen ez az egész problema kihatott az életemre és olyan szintre jutott hogy bármi bajom volt csak ettem, minden problémát étellel próbáltam megoldani. Természetesen nem lett jó vége . Most egy ideje étkezési tanacsadohoz járok és elkezdtem edzeni is , nagyon szépen megy a dolog , meg vagyok elégedve. Nagyon szeretnek kitartani a végéig , hogy végre megszabaduljak a pocitol is , tudom hogy nem lesz könnyű ha egyszer ilyen fajta vagyok , de nem lehetetlen !! Ezért azt találtam ki ami talán motivalna is hogy kitartsak, hogy ha sikerült lefogynom és megszabadulnom a pocitol akkor csináltatok egy tetoválást. Imádom a tetovalasokat, de soha nem tudtam mit csinaltassak.

És most ehez kérnek tőletek segítséget :) Mi az ami jelkepezne ezt az egész történet ? És hogy kitartottam és megcsináltam , és elértem a celomat, annyi év után ?

Köszönöm szépen ha segitetek!


2019. márc. 31. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Én nem csinálnék a helyedben ilyen tetoválást? Mi van ha visszahízol? Elég gáz lenne 80 kgsan egy "yuppí lefogytam tetkó a zsíros hasadon.


A tetkót támogatom, nincs vele bajom, de egy ettől semleges tetoválás legyen, amit barmikor, bármilyen életkorban büszkén viselsz.


Én pl 16 éves korom ota szerettem volna tetkót, de vártam addig amíg olyan dolgot tudok magamra tetoválni, aminek van érzelmi jelentősége számomra, és egész életemben büszkén kísér. Igy a lanyom nevét és születési dátumát tetováltam magamra.


Ha mindenképpen ilyen témájút akarsz, akkor csak egy dátum legyen rádtetovalva, bár ez is gáz, ha megkerdezik mihez kötődik es közlöd 80 kgsan, hogy "akkor fogytam le".

2019. ápr. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod !


Épp ez a lényeg, hogy többet nem engedhetem meg magamnak hogy visszahizzak, és remelem hogy ebben a tetoválás is segít . Amúgy nem dátumot vagy írást szeretnek magamra , hanem valamilyen rajzot, valami szimbolikus dolgot :)

2019. ápr. 1. 10:45
 3/7 Z válasza:
100%

Nem hiszem, hogy olyan nagyon kövér lehettél mindíg is, szerintem inkább a többiek piszkáltak és amiatt nem érezted magad jól. Mellesleg nem értem, hogy mi a jó abban ha valaki pálcika. És azt sem értem, hogy miért akar minden lány/nő tapadós cuccokat felvenni... Az kb olyan, mint ha a testeddel akarnád felhívni a figyelmet magadra. De mindegy. Ha szimbolikusan akarsz valami tetkót, akkor ezt ajánlom:

O->I

Vagy inkább egy gyémántot a te felfogásod alapján. A gyrémánt kezdetben oktaéder, de ha sokat formálják, akkor lesz az úgynevezett "Briliáns", amilyen alakot a leggyakrabban formálnaj belőle. Szóval talán ez nem lenne olyan rossz elvben. Már csak az a kérdés, hogy nem-e túl giccses az a gyémánt. Sok sikert és remélem nem bántottam meg senkit.

2019. ápr. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem, tényleg nem voltam olyan nagyon kövér soha . A maximum az 65 kg volt, most vagyok 59. A tapados ruhakrol meg annyit , hogy én sem vagyok a híve a kihívó ruhaknak, de azért az elég frusztralo ha egy no EGÉSZ ÉLETÉBEN egyetlen tapados ruhát/felsőt sem tud felvenni.

De köszönöm szépen az ötletet, megfontolom :)

2019. ápr. 1. 16:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Gyémánt tetoválás ma már tucattetoválásnak minősül. Van jelentése is: Magas státusz, nagy vágyak sikeres élet újrateremtése.. Bár ha valaki gyémánt tetkót fog rajtad látni, nem fogja megkérdezni, miért pont ez, hiszen az első gondolata az lesz, hogy " na még egy giccses tetkó"

Én amúgy nagy hülyeségnek tartom ha valaki azt mondja, hogy a tetkója fog erőt adni, motiválni.. A tetkó nem fog motiválni, sőt lehet később zavarni fog.

Ha tetkót akarsz, akkor tetoválj bármit amit szeretnél ami tetszik. Ha annyira ragaszkodsz hozzá akkor kreálhatsz magadnak hozzá jelentést is

"azért van a vállamon José Jalapeño a pálcikán mert ez emlékeztet hogy sikeresen lefogytam"


Nekem is van tetkóm. Kettő is. Egyiknek sincs jelentése. Egyszerűen csak tetszik, mert szép, ennyi..

2019. ápr. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen, ez is egy ötlet :) Már csak találnom kell valamit ami tetszik!

köszönöm !!

2019. ápr. 1. 20:01
 7/7 anonim ***** válasza:

én is gondoltam erre, hogy tetováltatok ha lefogytam, de nem a fogyásom jelképét tenném magamra, hanem valamit ami tetszik.

amúgy én a posztapokaliptikus dolgokat szeretem, az atom punk, ray punk, cassette futurism ezek tetszenek és valami ilyesmit akartam mindég is

2019. ápr. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!