Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Írnátok olyan diétát/étrendet,...

Írnátok olyan diétát/étrendet, ami hétköznapi ételekből áll és hatékony? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Hatékony diéta /étrend kellene, aminek az ételeit viszonylag könnyű elkészíteni. Nem az olyan ételekre gondolok amiknek a beszerzéséért 8 boltot végigjárok.


Valaki írna nekem ilyesmiket? Köszönöm!



#étel #diéta #étrend #hétköznapi diéta
2013. jún. 13. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Rántotta, főtt tojás, sonkás tojás, tükörtojás, uborkasaláta, csirkés saláta, sült csirke/pulyka, grillezett csirke, marhahús, sonka, baconös csirke, sült hal, rántott hal, cukkini, gomba, gyümölcsök, zöldségleves, káposztaleves.

Csak hogy legyen pár variációd. Én nem készítenék étrendet, egyél azt amit épp szeretnél.

2013. jún. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hú, ezek nagyon jók, majdnem mindet szeretem! :) Köszönöm! Még azért várok válaszokat :)
2013. jún. 13. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!