Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Anorexiás hajlamot tapasztalok...

Anorexiás hajlamot tapasztalok magamon, hogyan álljak le a fogyokával?

Figyelt kérdés
Kb. két éve kezdtem fogyókúrázni 69 kilóval, 163 centi vagyok. Először lefogytam 6 kilót, aztán fokozatosan elkezdtem visszahízni, majd megint lefogytam. 56 kiló volt a célsúlyom, ezt januárra el is értem, elégedett is voltam ezzel. Viszont annyira félek attól, hogy viszzahízok, hogy azóta is bűntudatom van, ha picit többet eszem, most már 53 kilónál tartok. Kiállnak a bordáim, a kulcscsontom, nagyon csontos lett a vállam, 60 cm alatt van a derekam. Érzem, hogy már nem leszek szebb a fogyástól, mégis egész nap az evésen gondolkodok, egyre alacsonyabb kalóriájú ételeket próbálok kitalálni. Gyakorlatilag az étkezés megtervezése nélkül ideges vagyok, 1000 kalóriánál nem bírok többet enni. Tudom hogy hülyeséget csinálok, teljesen elnyomom a racionális énemet, kezdek félni magamtól. Kérlek segítsetek, nagyon kíváncsi vagyok mindenki véleményére.
2019. ápr. 3. 22:05
 1/2 A kérdező kommentje:
Most látom, hogy elírtam a kérdést... *Fogyókúrával, bocsánat.
2019. ápr. 3. 22:06
 2/2 anonim ***** válasza:
Pszichiáter. Mielőbb!
2019. ápr. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!