Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a mérleg...

Miért van az, hogy a mérleg lassan ugyan, de egyre kevesebbet mutat, viszont ez egyáltalán nem látszik?

Figyelt kérdés
Sokszor neki futottam már fogyókúrának, de sosem volt elég kitartásom. Augusztusban bírtam legtovább, akkor két hónap alatt lement 7 kiló. Azóta újra nem figyelek az étkezésre, nem mozgok. Ez meg is látszik rajtam, érzem is, a ruháimon is. Viszont a mérlegen ennek ellenére egyre kisebb a szám. Ez hogy lehet?
2019. ápr. 7. 07:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy piszok szerencsés vagy, vagy elromlott a mérleg.
2019. ápr. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Más mérlegen is néztem már, és ugyan ennyit mutat.

Én azt gondoltam vissza fogok hízni (ami mondjuk látszatra meg is valósult) de a mérlegen...?

2019. ápr. 7. 07:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha továbbra sem figyelsz oda, akkor előbb-utóbb, de vissza fogsz hízni:(

Lehet, hogy már fel sem tűnik, de megtartottál egy olyan szokást, ami miatt nem hízol vissza, mert súlytartásra elég.

Én is voltam így. Kb. 7-8 hónapig tartottam súlyt, "anélkül, hogy odafigyeltem volna", de aztán elkezdett visszajönni. Szerencsére még időben kapcsoltam.

2019. ápr. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Annyi maradt meg, hogy nem eszem kenyeret. Előtte a sima fehér kenyeret ette, rengeteget. Ez ennyit számítana?
2019. ápr. 7. 08:24
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Mert az izom nehezebb mint a zsír. Az izom lemegy, zsír feljön. A kiló kevesebb lesz de összességében hízni fogsz.
2019. ápr. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos tényleg lehet izomvesztés a háttérben :-( Sportoltál is, ugye, amíg fogytál?
2019. ápr. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor nem. Most viszont igen :/ nem èrtem....
2019. ápr. 8. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!