Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mindenki azt mondja, hogy...

Mindenki azt mondja, hogy sokat fogytam, de a merleg ugyan annyi kg-t mutat, ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja,hogy latszik,hogy lefogytam jo sokat,de a merleg ugyan annyit mutat,en ezt nem ertem
2012. aug. 31. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán izmosodtál? Attól formásabb leszel, de könnyebb nem feltétlen.
2012. aug. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jaja, elsőnek igaza lehet! Én is mikor nagyon aktívan elkezdtem biciklizni, (előtte kevésbé aktívan), szóval magamon is észrevettem, hogy vékonyabb lettem, a nadrágok is máshogy álltak rajtam. Viszont bár ritkán álltam mérlegre, de amikor egész vékonynak éreztem magam, akkor azért ellenőriztem, és érdekes, de sose voltam kevesebb, inkább több... Persze sejtetteem, hogy za izmosodás miatt. Látszottak is az izmok, pl combomon.

Talán te is aktívabb mozgásba kezdtél, vagy csak az életmódod rohanósabb?!

2012. aug. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

hat nyari szunetben mindennap 8 km-t le bicajoztam vagy setaltam + minden este setaltatom a kutyaim orakig.Egyebkent 1kgvel en is tobb vagyok:(

DE sokan mondjak,hogy a labaim vekonyabbak ,a kezeim is .

2012. aug. 31. 15:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok megint:


ha mindenképp mérhető eredményt akarsz, akkor fogd a centit. De szerintem még jobb, ha ugyanabból a szögből, ugyanolyan messziről időnként lefotózod magad.

Ne csüggedj, hidd el, nem(csak) a kiló számít!!!

2012. aug. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Dobd a fenebe a merleget,csak összezavar.Nem az a fontos mit mutat,hanem hogy hogyan erzed magad a börödben,ruhaidban.Föleg,ha masok is eszreveszik hogy formasodtal vekonyodtal.

En is ezelött a merleg megszallottja voltam,naponta többször is mertem magam...Ha egy bizonyos suly föle mentem,mar beparaztam.Pedig mar egy kiados eves utan is akar fel kiloval több vagy,a menzesz elött(a vizvisszatartas miatt)sokszor 2(!)kg-val gyarapodik a sulyunk,de ez normalis!Ez le is megy.

2012. szept. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!