Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem látom magamon hogy...

Miért nem látom magamon hogy fogytam?

Figyelt kérdés

Mindenki mondja hogy sovány vagyok és hogy ne fogyjak tovább de én nem vagyok elégedett magammal. 171cm vagyok 62 kg voltam ősszel most 55 és fél .

Nem szokott falásrohamom lenni de ha valami olyat eszek amit nem kellett volna akkor mindig buntudatom van és meghánytatom magam. Ezt nem szeretném csinálni és csak úgy megy ha nagyon keveset eszek. Annyira szeretném már magam vekonynak látni . Tudtok valami jó diétát ami segít abban hogy fogyjak? Vagy valamit ami gyorsítja az anyagcserét? 17/l


2019. ápr. 9. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Na, erre találták fel a pszichológust, sőt valószínűleg a pszichiátert. Te akkor se fogod vékonynak látni magadat, ha 30 kiló leszel, mert testképzavarod van, megváltoztatja az agyad a tükörképedet. Haladéktalanul orvoshoz kell menni, mert minden tizedik belehal. Holnap irány a háziorvos.
2019. ápr. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Első jól mondja, ideje lenne beszélgetni valakivel erről! Ez nem játék, nem kell fogynod, sőt! Nem kioktatásnak szánom, én is evészavarral küzdök, de úgy érzem ma már megtaláltam a helyes utat. Kérlek ne kockáztasd az egészséged, beszélj erről valakinek , akiben megbízol! Először nagyon nehéz segítséget kérni tudom, de könnyebb lesz minden egyes kis lépéssel. Tedd meg magadért, és szeresd magad, ne bántsd! #fuckdietculture
2019. máj. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!