Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megszüntetni a...

Hogyan tudnám megszüntetni a csokoládé iránti hatalmas 'vágyamat'? :D:D

Figyelt kérdés
Tippek,trükkök bármi jöhet mert ez már nem állapot :D:)
2010. júl. 5. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

egyél belőle egy két kockát ;)


amúgy meg az étrendedet kéne átnézni, mert valószínűleg a kelleténél sokkal kevesebb benne a szénhidrát....

2010. júl. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Tejfölbe vagy joghurtba keverj kakaóport és rakj bele édesítőszert.

Én is nagyon szeretem az édességet, de február óta azt mondtam elég nem eszem ilyen szarokat! Eleinte nagyon nehéz volt!!!! Hatalmas akaraterő kell. Hétvégén szülinapot tartottunk ettem a tortából de most 1 hónapig semmi édesség!! Le győzöm önmagam. :-)

2010. júl. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Paradoxonnak fog tűnni, de mégis leírom. Azzal tudod leginkább megszüntetni a csokoládé utáni vágyadat, ha egyáltalán nem eszel csokit. Én is nagy csokizabáló voltam, de karácsony után elhatároztam, hogy nem eszek többet. És ezt azóta is tartom, sőt már egyáltalán nem is kívánomm visszagondolva túl émelyítő, és mű íze van a gyümölcsökhöz képest amiket most eszek. Egyébként ha nagyon édességre vágysz, igyál natúr kakaóból készült kakaót, vagy készíts magadnak saját édességeket, cukor nélkül.
2010. júl. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Előttem írta valaki a kakaópor, plusz natúr joghurt kombit, bele édesítő, az nagyszerű ötlet, én is szoktam, csak rakok bele ilyen-olyan aromákat is. Pl. mogyoró-, vagy rumaromát.

Sőt olyat is szoktam, hogy kakaópor (natúr!), édesítő, aroma és rakok bele 1-2 kávétejszínt, majd jól elkeverem. Ez teljesen olyan, mintha vlami csokoládékrém...

Ajánlani tudom még, hogy 3-4 szem aszalt fügét rágcsálj el, amikor rádtör a 'csokivágy' az nekem mindig is bevált, nagyon tudja csillapítani az édesség utáni vágyat.

2010. júl. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Norbi update csokis puding. Fini!! Én is eszem, ha édességre vágyom, plusz megfelelően étkezem, 5 hónap alatt 11kg-ot fogytam!
2010. júl. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,csak sikerül legyűrni ezt a rémisztő csokit :D
2010. júl. 5. 16:35
 7/7 anonim ***** válasza:
78%
valaki előttem írta, hogy ha nem eszel leszoksz róla, ez így van. régebben én egy táblát bevágtam. és kaptam névnapomra meg szülinapomra, azt vagy elosztogattam vagy ott van a szekrényemben. ha nfejben eldöntöd, hogy nagyon nem akarsz csokit enni akkor moss fogat.
2010. júl. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!