Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az igaz ha nagyon rövid időn...

Az igaz ha nagyon rövid időn belül eszem hatalmas mennyiségű szénhidrátot akkor nem tud mit kezdeni vele a szervezet?

Figyelt kérdés
Mondjuk fél órán belül 3 tábla csoki. És utána hasmenésem van, akkor nem tudta a szervezetem elraktározni? Csak abból indulok ki, hogy pl. aki alapjába véve nem szokott inni alkoholt, majd hirtelen bepiál az garantáltan kihányja, mert nem tud vele mit kezdeni a szervezete.
2011. ápr. 1. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nem megsértődni,de a kérdésedből az olvasható ki,hogy eléggé hiányosak a táplálkozási ismereteid még .
2011. ápr. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha van kedved légyszíves magyarázd el mire gondolsz.
2011. ápr. 1. 14:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem elég csak arra gondolni, hogy azok az emberek, akik rövid időn belül be szoktak zabálni rengeteg szénhidrátot, lásd pl. a Spektrum TV-n a 250 kilós embereket, azok nem szoktak soványak lenni. Szóval tud mit kezdeni vele a szervezet: elraktározza zsírként. Amúgy inkább szorulásod lesz a sok csokitól, nem hasmenésed.
2011. ápr. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy alapjába véve én semmi mesterséges édességet nem eszem. Se csoki, se péksütemény, semmi ilyesmi. Szóval a hasnyálmirigyem nem nagyon van dolgoztatva. Ennek ellenére ma elég nagy mennyiségűt megettem (pedig tényleg nem kívántam csak úgy ettem) és hasmenésem lett tőle meg az oldalam is nagyon szúrt. Ezért gondoltam arra, hogy nem hasznosult.
2011. ápr. 1. 15:23
 5/5 bix ***** válasza:
neked bizony akkor emésztési gondjaid vannak... el kéne menni orvoshoz?
2011. ápr. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!