Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Túl gyorsan fogytam sokat,...

Túl gyorsan fogytam sokat, hogyan ne hízzam vissza?

Figyelt kérdés

2 hónapja a barátom szakított velem és nagyon megviselt. Azóta nem vagyok éhes, alig eszem és ez zavar, mert tudom, hogy ez koplalás. 2 hónap alatt 20kgmot fogytam. 166centi vagyok 109kgról indultam és most jól érzem magam, mert kezdek nagyon jól kinézni, de nem szeretném visszaszedni ezt vagy a dupláját. Próbálgatok enni, de mostmár félek ha eszek akkor visszahízom. Valakinek van valamilyen ötlete? Jövő hónapban megyek konditeremben, addig is mindennap gyalogolok munkába, ami oda vissza 6km.

22L

Köszönöm szépen a segítséget!



2019. ápr. 20. 19:11
 1/5 anonim válasza:
46%

Folytatnod kéne a fogyókúrát. 109 az rettentő sok volt.

Még egy 20-as minimum lemehetne. És nem csak a pasik miatt hanem az egészséged miatt is.

2019. ápr. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak ő nem fogyózott, hanem fogyott, kedves első... @ kérdező: Egyrészt gratulálok a fogyáshoz! Másrészt: ugye nem mozogtál? Azt kéne elkezdeni, akkor ehetsz (és egyél is!) nyugodtan!
2019. ápr. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Eddig gyorsan fogytál, ha most elkezdesz mértékletesen enni, akkor lassabban fogsz fogyni. Kezdj el enni, mert hiába nézel ki most jobban, ha beteg leszel a tápanyaghiánytól. Nézd meg a kalóriabázison, mennyi kalóriára van szükséged naponta, annál maximum 500 kcal-val egyél kevesebbet, és legyen benne fehérje, vitamindús ételek is.
2019. ápr. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Próbálgatok enni, de nem megy. Kb 2 hétig hánytam is folyamatosan, de hál istennek az már elmúlt. A mozgást mint sétát tudom mondani.

Az elsőnek üzenem, hogy tudom, hogy nagyon sok volt a 109 és még szeretnék legalább 20at, de nem így.

Mindenkinek köszönöm a segítséget!

2019. ápr. 20. 23:06
 5/5 anonim ***** válasza:
2 hónap elég hosszú idő, rendesen odavághatott az emésztésednek. Egyelőre kis adagokat egyél, könnyen emészthető ételeket (főtt ételeket, leveseket, turmixokat ajánlom). Nem ártana valamilyen komplex vitaminkészítményből egy kúra, mellé probiotikum. Reggelente igyál gyömbérteát, javítja az étvágyat és rendberakja az emésztést.
2019. ápr. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!