Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan álljam meg hogy ne...

Hogyan álljam meg hogy ne egyek így?

Figyelt kérdés
Mostanába eléggé elengedtem magam és felszedtem jó pàr kilót amit most szeretnék leadni de a családom ebbe "nem támogat" mindig van itthon édesség nem fogyókúràs ételeket főznek pl töltött káposzta rakott krumpli ilyeneket..
2019. ápr. 24. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

az édességből nem muszáj enni, az ebédből meg ha mértékkel eszel, nem fogsz hízni tőle (azt hogy nem támogatnak, úgy érted, hogy ők ilyeneket esznek és nem csinálnak neked külön tipikus fogyókúrás ételeket?)

reggelire meg vacsorára pedig biztos találsz egészségesebb alternatívákat

az ellen biztos nincs a családnak se kifogása, hogy egészségesebben egyél

emellett meg ha sportolsz, az is sokat segíthet

2019. ápr. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Ez a te döntésed. A családod meg másképp dönt. Nem kötelező őket követni és azt enni amit ők esznek. Én is külön főzök magamra, mert erre van szükség ahhoz, hogy eredményeket tudjak elérni, fogyjak, egészségesebb legyek. 2 napig volt a hűtőben most húsvét alatt valami karamellás süti, ami a férjemé. Egy grammot nem ettem belőle, nem izgat. Mert céljaim vannak, és eldöntöttem. Ennyi.
2019. ápr. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerencsés környezetben könnyebb fogyni, de csokikkal körülvéve sem lehetetlen. Hogy ki milyen ételekkel fogy könnyebben, az egyénfüggő, lehet valakinek jó a töltött káposzta (mert nincs benne túl sok szénhidrát) vagy éppen a rakott krumpli (mert van, aki meg éppen a szénhidráttal lakik jól a legkönnyebben). Ahogy írták, nyugodtan ehetsz ezekből is, csak kisebb adagot, és pótold ki zöldségekkel. Az édesség, csoki esetén nálunk az a rend, hogy van itthon, de nem illik szem előtt hagyni, mindig el kell pakolni. Ezen kívül szoktam magamnak előre készíteni olyan salátát, amit szeretek, és ha véletlen kitámolygok a konyhába, mikor nem kéne, még mindig van esélyem rá, hogy a bekészített salátába futok bele, nem valami édességbe.
2019. ápr. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is csak én diétázok a családban, és eszembe sem jut elvárni, hogy külön csináljanak nekem kajákat. Minden nap megtervezem hogy mit eszek másnap, este pedig elkészítem. Ja és nálunk is vannak édességek.
2019. ápr. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Tervezz meg egy egészséges étrendet, ne várd el hogy külön fözzenek rád. Ha pedig mégis a családod kajáját eszed akkor pedig kisebb adagot egyél. Ha meg érdekel egy fogyókúrás modszer: almaecet hígídsd fel és ihatod fertőtlenítő, baktériumölő hatásai vannak.
2019. ápr. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 RoseB válasza:
Nem tudsz főzni magadnak?
2020. ápr. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!