Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így könnyen le fog menni...

Ez így könnyen le fog menni rólam?

Figyelt kérdés

A tortenet a kovetkezo: kb 5 eve kezdtem el szedni antipszichotikumot, amitol nagyon elhiztam, de utana kemeny fizikai munkat vegeztem foallasban es lement. Most egy fel eve szinten ujra olyan antipszichotikumot kellett szednem, amitol 15kgt hiztam. Szerencsere mar abbahagytam ennek a ‘hizos’ gyogyszernek a szedeset 6 honapja, szoval ez mar jocskan kiurult a szervezetembol, azonban a felhizott kilok nem mentek le maguktol. Most mas gyogyszert szedek, de ez allitolag nem hizos. Rajottem tehat, hogy fogyokuraznom kell, hogy visszafogyjak, azonban mar 5 hete elkezdtem es az elso 2 het utan lement 3kg, utana semmi. Sportolok is mellette, de mintha vasbol lenne a sulyom, ugy megallt egy szinten.

Ez miert lehet? Igy kell meg osszesen 12kgt fogynom, de nem megy. A dietat meg nem adtam fel, de felek, hogy mar soha tobbet nem tudok visszafogyni es nem erezhetem magamat jol a boromben!

176cm 73kg lany



2019. máj. 9. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Tobb info kene az etkezesedrol
2019. máj. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A dieta elso 2 heteben rengeteg gyumolcsot es zoldseget ettem, napi maximum 1X hust (csirket vagy halat), majdnem minden nap egy keves mogyorot. Koretnek edesburgonyat vagy spargat vagy gorogsalatat, fott zoldsegeket, salatauborkat ettem. Minden nap megittam 3L vizet.

Na ezt igy 14 napig birtam, utana megettem minden nap vagy 5 napig napi 3X Norbi Update termekeket: vagy kakaos italt, vagy fahejas csigat, vagy csokis epres muzlit, vagy sajtos rolot, vagy barackos turos peksutemenyt. Utana volt 1 olyan nap, hogy olyan szinten kivantam mar a cukros-olajos-magas szenhidrat tartalmu dolgokat, meg a marhahust, hogy ettem 1 menut a Mekiben...:( Tudom, nem jo, de nem birtam ki es aznap CSAK azt ettem.

Mostanaban pedig szinten sok gyumit-zoldseget megeszek, iszok minimum 2L vizet egy nap es csak halat vagy csirkehust fogyasztok, illetve maradtak meg a norbi update termekek napi szinten, de azokbol se megyek 60 pont fole! (Egy naplo gyujti a pontokat az egyes termekek cukortartalmatol, amiket Norbi forgalmaz es a 60pont az a fogyokurahoz szukseges.) Nem tudom szamit e valamit, de estenkent legkesobb 6kor eszek (delutan), utana mar nem

Nagyjabol ennyi :)

2019. máj. 10. 00:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Hosszabb diéta során előfordul, hogy a zsírvesztés szuperül halad, csak az napokig, vagy akár hetekig nem látszik. Aztán hirtelen leolvad rólad 1-2 kg, és sokkal jobban nézel ki. Biztosan emlékszel biológiából arra, hogy az emberi test több mint fele víz. A pontos arány minden embernél más, és időről időre változhat is.

Ha nő vagy, akkor a menstruációs ciklus is beleszól, és egészen elképesztő ingadozásokat is produkálhatsz.Egyes nők akár 4 kilogrammot is jojózhatnak egyik hétről a másikra.

Amikor fogysz, akkor nem maguktól a zsírsejtektől, hanem a zsírsejtekben eltárolt trigliceridektől szabadulsz meg. A zsírsejtek később összezsugorodnak, de soha nem tűnnek el a testedből.A kiürült zsírsejtek nem mindig zsugorodnak össze azonnal, hanem először vízzel töltődnek fel. Viszont mivel a víz kevésbé szilárd, mint a zsír, még rosszabbul is nézel ki! A testfelszín ilyenkor szokatlanul puha, löttyedt.

Aztán anélkül, hogy bármin változtatnál, egyik napról a másikra leolvad rólad 1-2 kg. A tested kihajtja a zsírsejtekből a bennük rekedt vizet. Ilyenkor gyorsitja a folyamatot a szénhidrát megemelése a táplálkozásban, szénhidrát ingáztatása

2019. máj. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!