Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van valakinek pro ana tapaszta...

Van valakinek pro ana tapasztalata?

Figyelt kérdés

Nekem sajnos van, már kb. 10 éve. 13 évesen kezdődött, most 24 vagyok. Hullámszerűen újra és újra felbukkan az étkezési zavar az életemben, és azt hittem, hogy 24 évesen már "kinőttem" az ilyenekből, de az elmúlt hetekben megint csak arra tudok gondolni, hogy éheztessem magam.


Azért írok ide, mert reménykedem, hogy van valaki hasonló cipőben, akivel lehetne erről beszélgetni.



2019. máj. 10. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ez igaz nem segítség, de attól félek én is belecsúszok.

Tavaly ilyenkor 160 cm 63 kiló voltam, azóta próbáltam fogyózni, állandóan visszaestem, nem ment stb..

Aztán kalóriaszámlálással lefogytam 57-ig. Ekkor már 163 centi lettem. Az 57-néha 56 ingadozott, de eredményt nem nagyon értem el.

Majd szerelmi bánatom lett. Lementem 54-re. Aztán 53-ra úgy hogy tovább fogyóztam. Most is ennyi vagyok,(néha 52) állítólag tökéletes a 163 centimhez, ez volt a célom, egyesek(a mamám) soványnak mondanak. Bár ez azért túlzás

A probléma, hogy én viszont borzasztó kövérnek látom magam, holnap megint szigorú diétába kezdek. Néha a tudatalattimból átdereng, amikor a tükörbe nézek, az hogy vékony vagyok, látom olyan csontjaimat amiket ezelőtt nem.

Aztán megint dagadtnak érzem magam. Mintha semmit nem változtam volna.

Tudom, ez most még nem olyan nagy probléma, de félek túlzásba esek. És nem akarok beleesni ebbe a hibába. Ez egy szörnyű betegség. Nem teljesen vagyok hasonló cipőben, de remélem megteszi ez is

Ha gondolod írj rám nyugodtan

2019. máj. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is írhatsz, 5 eve vagyok benne magyon melyen, mostmár inkább átcsúszott bulimiaba.
2019. máj. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!