Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék le? 12kg-ot

Hogyan fogyhatnék le? 12kg-ot

Figyelt kérdés
165cm és 72kg vagyok és szeretnék lefogyni 12kg-ot! napi 1 óra intenziv gyaloglásnak lenne eredménye zsirégetés szempontjából?
2010. júl. 6. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Lenne bizony. De emellett még heti 2-3x erősíts is (pl: RR Napi 20p önmagadért..).

A kajálásra is figyelj oda, mert csak mozgással nem fogsz, vagy nem elég gyorsan fogsz lefogyni. Ezzel nem azt írom, hogy gyorsan kell lefogyni heti 2kilójával, hanem ha a kajára is odafigyelsz, lemegy a heti fél-1kiló.

2010. júl. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm gyors válaszod.


azt szeretném még megtudni hogy nem e tudod véletlenül hogy, milyen hatással van a zsirégetésre ha mondjuk 1 óra intenziv gyaloglás helyett mondjuk 2 órát gyalogolok valamivel lassabban, hogy végig birjam a 2 órát? tehát nem az intenzitást növelem hanem az edzés időtartamát.

2010. júl. 6. 20:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem elég a napi 1 óra, de intenzív legyen ne sétafikálás. Ha bírsz 2 órán keresztül kicsit lassabban gyalogolni, de még mindig 120 felett van a pulzusod, akkor oké. Ha alatta, akkor sajnos nem eléggé hatásos az "edzés".

Én úgy szoktam megnézni a pulzusom, hogy torna közben vagy a nyakamnál a verőeret, vagy a szívemet kitapogatom, és ha másodpercenként kettőt ver, akkor jó. Általában nem pont kettő szokott lenni, így megsaccolom, h kb 130-140es a pulzusom. De jó lenne beszereznem egy pulzusmérő órát:)

2010. júl. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!