Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogamzásgátló utáni fogyás....

Fogamzásgátló utáni fogyás. Megőrülök?

Figyelt kérdés
fogamzásgátló mellett piszok nehezen leadtam 2 kilót, majd miután elhagytam random lejött 2 kiló. Most elkezdtem fogyózni lejött 1. De borzalmas már hónapok óta csinálom és még mindig csak 5 kilót szenvedtem le magamról. Mindig is vékony voltam erre 4 hónap alatt 17 kiló szaladt fel. Sose voltak súlyproblémáim. Mikor áll végre helyre az anyagcserém? :( 22l
2019. máj. 20. 04:40
 1/4 lilla64 ***** válasza:
Türelem,mindenkinek másképp müködik az anyagcseréje.Próbálj meg sokat mozogni,hogy minél több kalóriát elégess,ezzel gyorsitod az anyagcserét.
2019. máj. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az esetek többségében valahogy nem sikerül személyre szabottan felírni azt a bogyót aztán jön a hízás, csúnya bőr elmaradó menszesz... Mondjuk 17 kiló azért elég brutális(nem téged akarlak sértegetni!) de az nagyon jelentős változás.. Érdemes lenne ha még nem voltál esetleg egy dokival konzultálni mert ez már olyan súlygyarapodás amit nem lehet azzal elintézni hogy jaj egy két párnácska felszaladt..Nekem ez lenne az első tippem utána (szakvéleménnyel együtt) neked megfelelő étrend, rostban és vitaminokban gazdag táplálkozás és utána mozgás. Ne rohanj hanyatt homlok a kondiba napi 4 órákat anélkül hogy lehet hogy a hízásodnak összetettebb oka van. És ahogy már elhangzott a szervezeted egy elég jól megkomponált kis gépezet szüksége van arra az időre hogy visszaálljon minden. De várni a csodára meg türelmesnek lenni nem viszi le a kilókat. Egészséges legyél ez a legfontosabb!! Utána a többin az alapján lehet finomítani.
2019. máj. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kiderült, hogy a fogamzásgátló inzulinrezisztenciát okozott és ez okozta a hirtelen elhizást.
2019. máj. 22. 18:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Valahogy sejtettem sajnos, hogy ludas lesz a dologban a fogamzásgátló :( minden esetre örülök, hogy sikerült utánajárnod és megtaláltátok az okát
2019. máj. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!