Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogamzásgátlo szedésétől állt...

Fogamzásgátlo szedésétől állt meg a fogyás?

Figyelt kérdés
Igaz csak 2hete diétázom és tornázom,első hét után minusz 2kilo,eltelt a második hét és hiztam fél kilot,idő közben elkezdtem fogamzásgátlot szedni,ez befolyásolhatta vagy még nagyon az elején vagyok a diétának és és ez még semmit nem jelent?3éve mikor abbahagytam a fogamzásgátlot fogytam 10kilot és ezért félek hogy nehogy megint meghizzak főleg hogy közben meg diétázok is.....vélemény?(nem vártam csodát hogy 2hét alatt lefoggyak nehogy azt higgyétek csak ettől félek hogy a gyogyszer miatt nem fogok fogyni)
2014. aug. 17. 09:57
 1/9 anonim ***** válasza:
38%

A fogamzásgátló semmit nem befolyásol az ember súlyában. Ezt csak azok az emberek állítják, akiknek valamire rá kell fogni a túlsúlyukat és szégyellik bevallani, hogy minden este bezabálnak két kiló szalonnát egy vekni kenyérrel.


A fogyásod attól állt meg, hogy a kilók csak egy bizonyos szintig mennek le könnyen, utána már sokkal lassabban. Az egészséges fogyás üteme hetente legfeljebb mínusz egy kiló. Ha ennél gyorsabban fogysz, az úgyis nagyon hamar vissza fog jönni, megduplázódva.

Az ilyen pár hetes diétáknak semmi értelme. Ha normális mennyiségű kaját eszel, akkor a súlyoddal sem lesznek problémáid és akkor nem kell ilyen hülyeségekkel vacakolni meg mindenre ráfogni, hogy attól vagy kövér.

2014. aug. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
jobb lett volna ha csendben maradsz,nem ért sokat a válaszod.....érdekes hogy mikor abbahagytam a gyogyszer szedését,és ugyanolyan életmodot folytattam mégis fogytam 10kilot.a másik meg hogy "az ilyen pár hetes diéta semmit nem ér" az egy dolog hogy még csak 2hete tartom de azt nbem irtam hogy abba akarom hagyni,valahonnan el kell kezdeni,nem 2-3hétre gondoltam de nyilván te mindent jobban tudsz
2014. aug. 17. 11:24
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor minek tetted fel a kérdést, ha csak a saját igazadat hajtogatod?

Nyilván azt várod, hogy majd mindenki megírja: Igen, cuncimókus, te mindent jól csinálsz, csak az a fránya tabletta, az az oka mindennek...

Nevetséges vagy. :D

2014. aug. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! te hülye vagy és az is maradsz, ezen sajnos semmilyen diéta nem segít, de nem baj, majd ezt is ráfogod a fogamzásgátlóra.
2014. aug. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

biztos hülye vagyok meg lehet az is maradok,ez legyen az én problémám de akkor legyetek már szivesek mondjátok el miért is hülyéztek le légyszi?mi rosszat irtam?azt nem hiszitek el hogy fogytam 10kilot?ugy hogy semmit nem tettem érte?vagy melyik része volt olyan nevetséges?az hogy elkezdtem diétázni?


tudjátok,biztos ti elértetek már valamit ezért nevettek ki de talán ha biztatást kapnánk mi akik még az ut elején tartunk hogy mit és hogyan csináljunk és hogy érdemes küzdeni és nem feladni akkor nem esnénk bele ujra és ujra abba a csapdába hogy "áh én ezt nem tudom megcsinálni" és nem nem azt várom hogy azt irjátok hogy a gogyszertől hizni fogok hanem épp azt hogy biztassatok hogy csináljam tovább mert meglesz az eredménye és nem függ össze a két dolog,nem tudom hogy lehet igy kiforgatni az ember szavait :( miért nem lehet biztatni és segiteni a tulsulyos embereket,miért kell kinevetni és piszkálni nem értem :/

2014. aug. 17. 13:01
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát, de bakker épp ezaz, hogy az első pont bíztatni próbált, te meg felháborodsz meg hisztizel, meg oltogatod és semmi se jó neked, csak kötözködsz tovább. Te kezdted ezt a minősíthetetlen hangnemet, miután kaptál egy normális választ, akkor mit vártál...?
2014. aug. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

"Ezt csak azok az emberek állítják, akiknek valamire rá kell fogni a túlsúlyukat és szégyellik bevallani, hogy minden este bezabálnak két kiló szalonnát egy vekni kenyérrel."


"Az ilyen pár hetes diétáknak semmi értelme. Ha normális mennyiségű kaját eszel, akkor a súlyoddal sem lesznek problémáid és akkor nem kell ilyen hülyeségekkel vacakolni meg mindenre ráfogni, hogy attól vagy kövér."

szerintem nem én kezdtem az oltogatást és beszolást

a 3as és 4es válasz meg igazábol válasz sem volt a kérdésre,mindegy én befejeztem,köszönök minden választ.

2014. aug. 17. 13:32
 8/9 anonim ***** válasza:

"A fogamzásgátló semmit nem befolyásol az ember súlyában." - Hamis allitas. A hormonjainknak nagyon sok szerepe van abban, hogy nezunk ki, a fogamzasgatlo pedig hormon, ami megboritja a termeszetes egyensulyt es okozhat testsulyvaltozast.


Kerdezo: 2 het utan meg ne vonj le nagy kovetkezteteseket, ennzi ido meg semmit nem jelent a fogyas teren. Majd ha 2 honap mulva is hasonlo gondod lesz, akkor majd erdemes szetnezni az egyeb okok irant, de ilyen kis idotartam alatt nem valtozik nagyban a zsir osszetetele, inkabb lehet a valtozas az izmok es a vizkeszlet miatt. Egy het alatt egyebkent 2 kilo zsirt nem lehet leadni, 2 het alatt felet viszont lehet. Legyel realis es folytasd a dietazast es a mozgast tartosan.

2014. aug. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm,ugy tervezem
2014. aug. 18. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!