Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 13-14 éves vagyok,163 cm...

Ha 13-14 éves vagyok,163 cm és 52 kg, az sok? Mert szerintem van rajtam néhány felesleges kiló, főleg a lábamon. Hogy fogyhatnék le 6 kg-ot?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi sok ???????????????? Én 16 /L ugyanezekkel a paraméterekkel és csomószor megkapom hogy hízhatnék egy kicsit...mondjuk az se mind1 hogy zsír vagy izom.
2010. júl. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is majdnem ugyanez 161/50 de rajtam is van felesleg. Mondjuk nekem is azt szokták mondani, hogy híznom kéne, de ők nem látják mi van a ruha alatt... Egyébként fuss sokat, meg sétálj, meg igyál zöld teát! Nekem bevált.
2010. júl. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nelegyen már minden fiatal ilyen hülye könyörgöööm! kezdj vlmi sportolni és onnantól hagyd a fenébe az önméricskélést. felesleges és csak megkeseríted vele az életed.. tapasztalatból mondom!
2010. júl. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha nem sportolsz semmit, akkor sok.


sportolás mellett ideális.

2010. júl. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ne akarj anorexiás modellekhez hasonlítani!!! Remélem kimegy a divatból egyszer! A férfiak sem szeretik!


Beírtam bmi kalkulátorba a súlyod magasságod:



Gratulálunk, az Ön testtömeg-indexe az ideális tartományba esik! Sem fogyókúrára, sem hízásra nincs szüksége. Csak arra kell vigyáznia, hogy ezt az eredményt meg is tartsa. A normált testtömeg-indexű emberek várható élettartama a leghosszabb, a táplálkozással összefüggő krónikus betegségek kockázata pedig a legkisebb. Sportoljon, mozogjon minél többet, táplálkozzon egészségesen, és tartani fogja normális testsúlyát.


A legtöbb hölgynek ilyen idősen még normális a súlya, ám ez az évek előrehaladtával sajnos romlik. Ha sportol valamit, ne hagyja abba, ha pedig még nem tette volna, a legjobb időben van, hogy elkezdjen valamilyen rendszeres, egészséges mozgásformát!

2010. júl. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!